خدمات چالاک سافت

امنیت مجنتو

طراحی فروشگاه بر پایه مجنتو از ابتدا و سفارشی سازی فروشگاه های موجود

توسعه مجنتو

طراحی فروشگاه بر پایه مجنتو از ابتدا و سفارشی سازی فروشگاه های موجود

مجنتو و بهینه سازی سرور

بهینه سازی حرفه ای سرور فروشگاه شما برای دستیابی به حداکثر عملکرد

پشتیبانی مجنتو

پشتیبانی و نگهداری کامل خدمات با نظارت مستمر از عملکرد و توسعه فروشگاه

طراحی قالب مجنتو

طراحی قالب اختصاصی برای فروشگاه مجنتو برای جلب مشتریان و رضایت بیشتر

مهاجرت به مجنتو 2

انتقال فروشگاه شما به مجنتو همراه با تمامی ماژول ها و اطلاعات موجود

خدمات ما

99%مشتریان ما از خدمات ما راضی هستند
50+پروژهای مجنتو که با موفقیت انجام شدند
5سال تجربه در زمینه توسعه مجنتو

نمونه کارهای مجنتو

نظرات مشتریان ما

ماژول های مجنتو اختصاصی چالاک

ماژول یا افزونه یک بخش قابل نصب روی مجنتو هست که باعث تغییر در عملکرد و یا ایجاد یک ویژگی جدید در فروشگاه مجنتو می شود. شرکت چالاک سافت با ایجاد ماژول های متعدد باعث بومی سازی مجنتو و همچنین ایجاد تغییرات در عملکرد مجنتو متناسب با نیاز مشتری ایرانی شده است. همچنین در موارد بسیار به درخواست مشتری های مختلف ماژول های اختصاصی طراحی شده است. برای مشاهده تمامی ماژول ها روی دکمه زیر کلیک کنید. 
 

سوالات متداول مجنتو

مجنتو (Magento) یک فروشگاه ساز لایه باز و رایگان است که بر اساس آخرین آمار موجود بیش از 250 هزار فروشگاه در سطح جهانی از فروشگاه ساز مجنتو استفاده می کنند و کسب و کار آنلاین خود را به مجنتو سپرده اند. به طور ساده از هر 4 کسب و کار یکی از آنها مجنتو را برای ایجاد فروشگاه اینترنتی انتخاب کرده است. از ویژگی های بارز Magento می توان به قدرتمند بودن در سئو، پشتیبانی بین المللی، متن باز بودن آن، امنیت بالا، تعریف ویژگی های مختلف برای محصولات، مدیریت محصولات، مدیریت سفارشات مشتری و سازگاری با درگاه های بانکی موجود در ایران است.

در مجنتو 2 شما با خیال راحت می توانید 100,000 محصول را مدیریت کنید و در صورت بهینه سازی مناسب و سرور مناسب می توانید تا 500,000 محصول را وارد کنید.

بله این امکان وجود دارد و شما می توانید انواع مارکت پلیس های از جمله B2B، B2C و C2C را راه اندازی کنید.

شما می توانید از سرویس پشتیبانی مجنتو که در چالاک سافت ارائه شده است استفاده کنید و می توانید از بسته های ساعتی پشتیبانی ما استفاده کنید. این پشتیبانی های شامل تغییرات جزئی، تغییرات در ماژول، رفع باگ و… است.

سرعت بارگذاری صفحات در مجنتو به مواردی مانند: فعال کردن کش، بهینه سازی تصاویر، غیرفعال کردن ماژول های اضافی، ادغام فایل های CSS و JS و… بستگی دارد و شما می توانید با بهینه سازی سرور و این موارد سرعت بارگذاری صفحات به زیر 3 ثانیه خواهد رسید.

پشتیبانی از مجنتو 1 رسما متوقف شده است. در نسخه 2 شاهد تغییرات جدید در معماری آن، تغییر ظاهر داشبورد مجنتو، نصب آسان، کدهای تمییزتر و افزایش سرعت هستیم.

بلی. بیشتر فروشگاه ها در حال انتقال از مجنتو 1 به مجنتو 2 هستند اگر شما توانایی این کار را ندارید تیم ما می تواند این کار را بدون از دست رفتن اطلاعات فعلی فروشگاه شما به بهترین نحو انجام دهد. 

بلی. شما می توانید از درگاه های پرداخت ایران استفاده کنید و تیم ما بیشتر این درگاه های پرداخت را به صورت ماژول توسعه داده و شما می توانید آنها را تهیه کنید.

بلی. مجنتو 2 از زبان فارسی پشتیبانی می کند و تیم چالاک سافت ماژول های مانند: راستچین، تبدیل تاریخ میلادی به شمسی، ارسال پیامک، لیست شهر و استان ایران، واحد پولی تومان و فارسی ساز را توسعه داده است.

مجنتو شاپ، معتبرترین مارکت و فروشگاه تخصصی ماژول، پوسته و سرویس مجنتو است. تمامی محصولات فروشگاه مجنتو شاپ دارای پشتیبانی ویژه، بروزرسانی منظم و آموزش نصب رایگان هستند.

 

بلی. شما می توانید از طریق شماره تماس های زیر با ما در ارتباط باشید تا موارد درخواستی شما بررسی شوند.

تماس: 02128429522 | موبایل: 09129734101 | ایمیل: info@chalaksoft.ir

    Call Now Buttonمشاوره رایگان
    سبد خرید