چالاک سافت
منو موبایل

چالاک سافت

۲۰ روش تضمینی برای کسب درآمد از اینترنت در سال 2023

امروزه کسب درآمد از اینترنت ارزش زیادی پیدا کرده است و اکثر مردم به این شغل روی آورده اند. یکی از مهمترین دلایلی که افراد به این شغل روی آورده اند این است که، کسب و کار اینترنتی به دانش و تخصص زیادی ندارد و همین دلیل باعث شده است که عده فراوانی از مردم به این شغل روی بیاورند.

یکی دیگر از از مزایای منحصر به فرد درآمد از طریق اینترنت این است که در خانه هم می توان به این کار مشغول شد یعنی در هر نقطه ای جهان امکان پذیر امکان پذیر است. همچنین کسب درآمد از اینترنت برای خانم های خانه دار هم ممکن خواهد بود. نه نیاز به دفتر کار دارند و نه مجوز. با پیشرفت ابزارهای دیجیتال و شبکه های اجتماعی محبوب مثل اینستاگرام تلگرام وغیره، پول در آوردن برای جوان های ۱۸ ساله هم امکان پذیر شده است.

در ادامه این مقاله می خواهم انواع روش کسب درآمد از طریق اینترنت را برای شما بررسی کنم و شما را راهنمایی کنم که، هر کسی با هر توانی و در هر شرایطی می تواند از اینترنت کسب درآمد کند. راه های درآمد اینترنتی خیلی سخت نیستند، فقط کافی است راه و روش های آن را یاد بگیرید تا متوجه شوید شما هم می توانید با این روش ها درآمد زندگی خود را متحول کنید، پس با چالاک سافت همراه باشید و راه های کسب درآمد از طریق اینترنت را یاد بگیرید.

آیا کسب درآمد از اینترنت برای هر کسی مناسب است؟

جالب است که بدانید وقتی می خواهید در یک مکان استخدام شوید باید سن تان مناسب باشد، باید مدرک داشته باشید، باید از نیروی بدنی قوی برخوردار باشید، باید مهارت داشته باشید، کلا باید هر چیزی که درخواست کردند را داشته باشید و این هم مشکل بزرگی است.

ولی خوشبختانه در کسب کار اینترنتی از این خبر ها نیست و شما می توانید از هر روش که بخواهید کسب درآمد کنید چون که کسب درآمد از طریق اینترنت، به سن سال محدود نمی شود و هر کسی با هر شرایطی می تواند از اینترنت درآمد داشته باشد. این کار نیاز به تخصص زیادی هم ندارد، فقط باید یک سری قوانین را یاد بگیرید که من در این مقاله برای شما توضیح خواهم داد.

چگونه در سن نوجوانی کسب درآمد کنیم؟

همانطور که آگاه هستید امروزه جوانان بیکاری در جامعه وجود دارند که متاسفانه خبر ندارند که یکی از بهترین راه ها برای رفع بیکار شان درآمد اینترنتی است. آن ها می توانند با کمی تحقیق در این زمینه می توانند خود را به کسب درآمد از اینترنت مشغول کنند. اولین پیشنهاد کار من برای جوانان و نوجوانان تولید محتوا است، دلیلش هم این است که تولید محتوا کاری است که نه ریسک زیادی دارد و نه سرمایه زیادی لازم دارد.

کسب درآمد از اینترنت در نوجوانی
کسب درآمد از اینترنت

تولید محتوا هم در زمینه اینستاگرام ممکن است و هم از طریق راه اندازی وب سایت. ولی بهترین کار، راه اندازی یک وب سایت و تولید محتوا در زمینه مورد علاقه تان است. بعد از اینکه توانستید در زمینه ای که تخصص دارید محتوای جذاب برای مخاطبان خود تولید کنید می توانید پول خوبی به دست آورید.

اصلا چرا باید از اینترنت کسب درآمد کنیم؟

کسب درآمد از طریق اینترنت یکی از بهترین و راحت ترین شغل های حال حاضر در دنیا است. شما می توانید با کسب درآمد از اینترنت درآمدی بالا و همیشه پایداری داشته باشید، فرقی نمی کند وضعیت اقتصادی کشور خوب باشد یا بد، درآمد شما همیشه سر جایش خواهند ماند.

متاسفانه این امر در بین جوانان رواج پیدا نکرده است و خیلی از آن ها به سایت های پیشبینی یا بازی هایی مانند تخته نرد، پوکر، یا پاستور می روند که درآمدی ریسکی پذیر دارند.

آنها بی خبرند که این سایت ها بی پایه و اساس هستند و همین جوری ادامه می دهند تا با ضرری کلان مواجه می شوند و بعد از این که ضرر کردن از این سایت ها دست می کشند، و بعد همین افراد ضرر خورده هستند که می گویند درآمد از اینترنت بیهوده است و دیگران را هم وادار می کنند که این را نکنند ولی دوباره خبر ندارند که کسب درآمد از طریق اینترنت به این شکل نیست.

کسب درآمد از اینترنت بدون سرمایه زیاد

یکی دیگر از مزیت های فوق العاده کسب درآمد از طریق اینترنت نیاز نداشتن به سرمایه زیاد است، و همین مزیت، افراد زیادی را وادار به درآمد از اینترنت می کند، یعنی برای درآمد اینترنتی در بسیاری از مواقع اصلا نیازی به سرمایه اولیه ندارید و یک تجارت اینترنتی بدون سرمایه هم قابل راه اندازی است، ولی اگر به سرمایه هم نیاز داشته باشید، نیاز شما خیلی کم می باشد.

درآمد اینترنتی در هر شرایطی

یکی دیگر از موارد خیلی مهم درباره کسب درآمد از طریق اینترنت این است که در هر شرایطی می توانید درآمد داشته باشید یعنی سرکار باشید یا در حال استراحت یا هر جایی دیگر، شما فقط با داشتن یک خط اینترنت می توانید درآمد زایی کنید. این پتانسیلی است که کسب و کارهای اینترنتی با ابزارهای هوشمندی که دارند در اختیار شما قرار می دهند تا شما بتوانید با بهترین شیوه درآمد زایی کنید.

کسب درآمد از اینترنت با موبایل یا کامپیوتر، لپ تاپ

کامپیوتر یا لپ تاپ:

 کسب درآمد از اینترنت در خانه با کامپیوتر یا لپ تاپ یکی دیگر از بهترین مزیت های این شغل است، بسیاری از بزرگان در زمینه کسب و کار اینترنتی کارهایشان را در خانه انجام می دهند، و این شگفت انگیز است، شما هم بدون اینکه در دفتر کار کنید می توانید در خانه مشغول باشید.

کسب درآمد از اینترنت با موبایل یا کامپیوتر، لپ تاپ
کسب درآمد از اینترنت با موبایل یا کامپیوتر، لپ تاپ

کسب درآمد با موبایل:

اگر در خانه کامپیوتر یا لپ تاپ وجود ندارد باز هم می توانید کسب درآمد از اینترنت را ادامه دهید، شما با داشتن یک موبایل هوشمند و یک خط اینترنت کسب و کارتان را بدون هیچ مشکلی ادامه دهید. شاید  خیلی از جوان ها را در اینستاگرام دیده باشید که با وجود سن و سال کمی که دارند اما گاهی اوقات درآمد آن ها به شدت بالا می رود می رود. این قدرت درآمد اینترنتی است.

پیشنهاد می کنم مقاله ۲۱ فاکتور مهم در سئو فروشگاه اینترنتی را مطالعه کنید.

ارتباط گسترده با مشتریان از ابزارهای آنلاین  

از دیگر مزیت های کسب درآمد از طریق اینترنت این است که می توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید. با ابزارهایی که در دست شما قرار دارد، می توانید ارتباط خوبی با مشتریان و کاربران خود داشته باشید. و این کار باعث ایجاد خشنودی در آن ها می شود. رضایتمندی در مشتریان هم یعنی افزایش فروش.

درآمد از اینترنت بدون نیاز به مجوز

برای کسب درآمد از طریق اینترنت به هیچگونه مجوزی نیاز ندارید ولی حتما باید اصول و قوانین جمهوری اسلامی را رعایت کنید و از چهار چوب دستورات آن ها فراتر نروید. پس برای هر کسی که قصد کسب درآمد از طریق اینترنت را دارد، لازم به داشتن مجوز نیست.  

صرفه جویی در هزینه با کسب و کار اینترنتی

صرفه جویی در هزینه یکی دیگر از ویژگی های خوب درآمد از اینترنت است. در این نوع کسب و کار در خیلی از هزینه ها صرفه جویی می شود. برای مثال دیگر مجبور نیستید برای رفتن به سرکار هزینه کنید، یا برای تولید کاتالوگ ها و هر چیز فیزیکی دیگری هزینه پرداخت کنید. و صرفه جویی در این هزینه ها هم به این دلیل است که کسب و کار های اینترنتی، همه دیجیتال هستند.

سوالاتی متداولی که ۹۰% کاربران از ما می پرسند:

آیا پول درآوردن از اینترنت تضمینی است؟

اگر قصد انجام هر کاری را داشتید باید برای آن کار برنامه ریزی کنید در صورتی که بدون برنامه پیش رفتید مطمئنا شکست خواهید خورد. پس اگر می خواهید که از بابت کسب درآمد از اینترنت اطمینان داشته باشید برنامه ریزی کرده و خوب بدانید که چگونه و در چه زمینه قصد درآمد زایی دارید.

آیا کسب درآمد از اینترنت آسان است؟

اگر شما در زمینه مورد علاقه تان فعالیت کنید می توانید خیلی آسان کار ها را جلو ببرید، ولی برعکس اگر در زمینه ای که خلاقیت ندارید و با همان کار قصد درآمد زایی دارید، قطعا در آینده در مدیریت کارها به مشکل بر خواهید خورد.

آیا کسب درآمد از طریق اینترنت حقیقت دارد؟

اگر کمی بیشتر به این سایت های فروش محصولات فیزیکی یا دیجیتالی یا سایت های تبلیغاتی نگاه کنید، می بینید که درآمدی که ماهیانه به دست می آورند چقدر زیاد است، نگاهی به تبلیغات یا خدماتی که ارائه می دهند و میزان ترافیک رتبه ای که در گوگل دارند بیاندازید، بعد ها می توان به درآمد چند صد میلیونی بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی پی برد.

پس مطمئن باشید که کسب درآمد از اینترنت کاملا حقیقت دارد، ولی باید خیلی آگاه باشید که به تازگی سایت هایی وارد اینترنت شده اند که مردم را سرکار می گذارند، آن ها  به شما پکیج های کسب درآمد از طریق اینترنت را معرفی می کنن و برای شما از مطمئن بودن آن می گویند.

پس باید توجه داشته باشید که تمام این پکیج ها و روش هایی که در آن ها توضیح داده اند، دروغ اند و قصد فریب شما را دارند.

آیا برای فروش محصولات حتما باید سایت راه اندازی کنیم؟

اگر در راه اندازی سایت مهارت دارید و از کار های مربوط به آن آگاهی کافی دارید، راه اندازی سایت برای کار هایتان خیلی مناسب است ولی اگر در راه اندازی سایت هیچگونه تجربه ای ندارید می توانید از طریق شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام، یوتیوب، فیسبوک، لینکدین، و ……….. کسب درآمد کنید.

آیا کسب درآمد از اینترنت تضمینی است؟

اگر قصد انجام هر کاری را داشتید باید برای آن کار برنامه ریزی کنید در صورتی که بدون برنامه پیش رفتید مطمئنا شکست خواهید خورد. پس اگر می خواهید که از بابت کسب درآمد از اینترنت اطمینان داشته باشید برنامه ریزی کرده و خوب بدانید که چگونه و در چه زمینه قصد درآمد زایی دارید.

پیشنهاد می کنیم مقاله ۱۰ سایت ساز برتر رایگان ایرانی و خارجی در سال۲۰۲۲ را حتما مطالعه کنید.

نقش سایت در درآمد اینترنتی بسیار مهم است چون بیشتر کسب و کار های اینترنتی به سایت ها ختم می شوند، البته همانطور که گفتیم برای کسب درآمد از طریق اینترنت نیازی به سایت نیست مثلا، یک کانال تلگرامی یا یک پیج اینستاگرام و موارد دیگر.

 البته خوب است که اطلاع داشته باشید که راه اندازی سایت هم کار بسیار آسانی است، شما می توانید با استفاده از سایت ساز مجنتو یک سایت فوق العاده و با امکانات زیاد طراحی و راه اندازی کنید، پس خیلی ساده با نگاه کردن به نحوه راه اندازی سایت با سایت ساز مجنتو صاحب سایت خود شوید.

۴ نکته مهم برای موفقیت در زمینه کسب پول از اینترنت

حتماً از قبل برنامه ریزی کنید

به یاد داشته باشید که هر کاری که قصد انجام دادن آن را داشته باشید، نیاز به برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری دارد. وقتی که شما قصد کسب درآمد از طریق اینترنت را دارید، باید یک نقشه راه داشته باشید و گام‌های بعدی خود را طبق این نقشه بردارید.

کار سختی نیست، یک ورق سفید بردارید و در آن کارهایی که می‌خواهید انجام دهید را یادداشت کنید و سعی کنید به صورت گام‌ به‌ گام همراه با این دستورالعمل حرکت کنید.

دانش کافی و به روز داشته باشید

هیچ وقت نمی توانید بدون داشتن دانش کافی و به روز، در یک مسیر برنده شوید. اگر می خواهید هدفی را دنبال کنید با نسبت به آن دانش بروز داشته باشید. از طرف دیگر، فضای مجازی و دنیای آنلاین به سرعت در حال بروز شدن است.

شاید شما یک خدمات عالی با کیفیت ایده‌آل داشته باشید، اما اگر دانش کافی برای نشان دادن آن به مخاطبان خود را یاد نگیرید، زنجیره فروش شما اشتباه پیش خواهد خواهد رفت، و مجبور می‌شوید که به سراغ روش های هزینه‌ بردار بروید. پس همیشه سعی در بروز کردن اطلاعات خود باشید، و فرایند کسب دانش خود را متوقف نکنید.

دسته‌بندی کنید

یکی از راز های موفقیت فروشگاه های بزرگ دسته بندی کردن محصولاتشان است. دسته بندی کردن هر نوع محصولی که در سایت یا جاهای دیگر که دارید می‌تواند یک استراتژی خوب برای شما در فرایند کسب درآمد از اینترنت باشد.

شما قرار نیست که همه محصولات خود را به صورت یک دسته به فروش برسانید، و از طرفی قرار نیست که همه مشتریان خود را در یک دسته کلی قرار دهید. این نکته را به یاد داشته باشید که مطالب و خدمات خود را برای دسته های خاصی از مشتریان آماده کنید و همیشه مشتریان و مخاطبان خود را نسبت به محصولات جدید سرپا منتظر نگه دارید.

خلاق و جذاب باشید

هنگامی که به منظور کسب درآمد از اینترنت اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی می کنید، اولین کار به سراغ بهینه سازی و سئو سایت خود می روید و از کار هایی که افراد دیگر برای سایت خودشان انجام داده اند شما هم این روش ها را تکرار می کنید، با تکرار ایده و خلاقیت های دیگران هیچ پیشرفته در آینده سایت نخواهد دید، پس در نتیجه کمی به خودتان فشار نیاورید و ایده های خلاقانه و جذاب برای سایت خود به کار ببرید. یکی از موفقیت های کسب درآمد از طریق اینترنت به کار بردن کارهای خلاقانه برای سایت است.

کسب درآمد از طریق اینترنت با ۲۰ روش ویژه

تا الان از مزیت ها، قابلیت ها، ویژگی ها و اینجور چیزها برای شما تعریف کردیم، حالا نوبت این است که برای شما تعریف کنم که از چه طریقی می توان از اینترنت کسب درآمد کرد.

من در این بخش از مقاله شما را راهنمایی می کنم که چطور بدون هیچگونه دردسری یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید و راه های کسب درآمد از اینترنت را یاد بگیرید پس با ما همراه باشید.

۱-  کسب درآمد از اینترنت با فروش محصولات فیزیکی

حتما نیازی نیست که در انباردان انواع محصولات مختلف را داشته باشید. خیلی آسان می توانید محصولات افراد دیگر را در سایت خود قرار دهید و زمانی که سفارشی گرفتید، از آن ها محصول را دریافت کنید و به دست مشتری های خودتان برسانید.

کسب درآمد از اینترنت
کسب درآمد از اینترنت با فروش محصولات فیزیکی

عجیب است که سایت بزرگی مانند دیجی کالا هم الان از این روش استفاده می کند. شما می توانید در کنار اینکه محصولات سایت های دیگر را به فروش می رسانید، محصولات خودتان را هم به فروش برسانید. مثلا اگر در کار ساخت بدلیجات هستید می توانید برای فروش محصولات خود از طریق سایت اینترنتی تان اقدام کنید.

۲-  کسب درآمد از طریق اینترنت با فروش محصولات دیجیتال

فروش محصولات دیجیتالی و دانلودی یکی از بهترین روش های کسب درآمد از طریق اینترنت است که هر کسی می تواند از طریق آن، درآمد کلانی کسب کند. امروزه کسب و کارهای اینترنتی زیادی به تولید آموزش ها در موضوعات مختلف و فروش آن ها روی آوردند. دیگر کسی آموزش های تولید خود را روی دی وی دی به مشتریان خود نمی فروشد.

 

کسب درآمد از اینترنت
کسب درآمد از طریق اینترنت با فروش محصولات دیجیتال

با تولید محصولات دیجیتالی، هم شما زود پول محصولات خود را دریافت خواهید کرد، هم مشتریان با چند ثانیه محصول مورد نظر خود را دریافت می کنند، چون که مشتری پیش از دانلود محصول دیجیتالی شما پول را پرداخت خواهند کرد و آنها هم خیلی سریع به چیزی که نیاز دارند خواهند رسید.

۳- کسب درآمد از اینترنت با تولید محتوا

هر سایتی که بخواهد پیشرفت کند و در رتبه های برتر قرار بگیرد، باید تولید محتوا کند، و این نشان دهنده این است که تولید محتوا ارزش فراوانی دارد. یکی دیگر از راه های کسب درآمد از طریق اینترنت تولید محتوا است.

کسب درآمد از اینترنت
کسب درآمد از اینترنت با تولید محتوا

شما می توانید درباره قالب های مختلف تولید محتوا کنید و آن را به سایت ها بفروشید، یا اصلا برای سایت خود تولید محتوا کنید. نوشتن محتوای جذاب برای سایت خودتان می تواند مشتریان زیادی را به سایتتان بکشاند، و میزان افزایش فروشتان را بالا ببرد.

منظور از محتوا فقط محتوای متنی نیست، شما در قالب های پر طرفدار تر دیگر، مثل ویدئو و فایل های صوتی نیز می توانید تولید محتوا کنید. مثلا می توانید آموزش های خود را که به صورت ویدئویی است را در سایت ها، برای فروش قرار دهید.

۴- کسب درآمد از اینترنت با تبلیغات

امروزه روش محبوبی برای کسب درآمد از اینترنت پیدا شده است که اکثر افراد به دنبال این نوع کسب کار برای درآمد هستند، تبلیغات را می گویم! امروزه افراد می خواهند سایت، پیج، کانالی یا چیز دیگری را راه اندازی کنند و در آن کار تبلیغاتی انجام بدهند در این روش از درآمد از طریق اینترنت، شما از هر طریقی که می توانید باید به فکر افزایش ترافیک یا بازدید سایتتان باشید.

کسب درآمد از اینترنت
کسب درآمد از اینترنت با تبلیغات

در واقع در این روش بازدیدکنندگان هستند که میزان اعتبار کانال یا پیج شما را بالا می برند. البته کار آسانی نیست. شاید مدت ها طول بکشد و هزینه های زیادی را برای اینکه ترافیک سایت خود را بالا ببرید و در واقع سایتی را جهت گرفتن سفارش تبلیغات آماده کنید صرف شود.

۵ – کسب درآمد از اینترنت با تلگرام

را اندازی کسب و کار تلگرامی یک از بهترین راه های کسب درآمد از اینترنت است، شما می توانید از طریق کانال تلگرام، برای خود کسب درآمد کنید. خیلی از افرادی که قصد راه اندازی کانال تگرامی دارند، صرفا کانال را به کار های تبلیغاتی  اختصاص می دهند و می خواهند کسب درآمد از طریق اینترنت را به این شیوه عملی کنند.

کسب درآمد از اینترنت
کسب درآمد از اینترنت با تلگرام

خیلی از افراد این طور فکر می کنند که کانالی در تلگرام راه اندازی کنند و با افزایش ممبر و افزایش بازدید پست هایشان، کانالی با ممبرهای زیاد درست کنند و از این طریق سفارش تبلیغات بگیرند و پول در بیاورند. در صورتی که این کار کمی دشوار است و زمان زیادی هم می خواهد.

اگر می خواهید از طریق تلگرام پول دربیاورید در کانالی که راه اندازی می کنید کانال های بزرگ و معروف دیگران که برای کاربران تان مفید هستند به نمایش بگذارید، شما برای آنها تبلیغ می کنید و پولی از آنها دریافت نمی کنید تا وقتی که ممبر های کانالتان زیاد می شود بعد برای هر تبلیغ که برای کانال های تلگرامی دیگران انجام می دهید پولی از آنها درخواست کنید.

۶- درآمد از طریق اینترنت با اینستاگرام

کار با اینستاگرام یکی از بهترین راه های کسب درآمد از اینترنت است، شما می توانید بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای یک پیج بسازید و از این پیج کسب درآمد کنید.

درآمد از طریق اینترنت با اینستاگرام
درآمد از طریق اینترنت با اینستاگرام

بعضی از افراد فکر می کنند با ساختن یک پیج با اعضای زیاد می توانند که کسب کار تبلیغاتی انجام بدهند و همین طرز فکر غلطشان باعث می شود که به خرید فالوور های فیک روی بیاورند. آنها می گویند که اگر فالورهای فیک داشته باشیم می توانیم برای مردم تبلیغ کنیم، ولی آنها هزینه ای بیهوده صرف خرید فالورهای فیک می کنند و هیچ نتیجه ای بدست نخواهند آورد.

شما اگر می خواهید که یک پیج اینستاگرام داشته باشید و از آن کسب درآمد کنید باید آن را به مردم معرفی کنید و به آنها بگویید که کانالتان را به دوستانشان معرفی کنند، یا از پیج های بزرگ درخواست کنید که پیج اینستاگرامتان را به فالوورهایش معرفی کند. بعد از اینکه پیجتان بالای تقریبا ۴ هزار فالوور واقعی داشت کار تبلیغاتی را شروع کنید.

کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

بهترین راه های کسب درآمد از اینترنت

یکی دیگر از روش های کسب درآمد از اینترنت با اینستاگرام این است که کسب و کار سنتی خود را به دیگران معرفی کنید. اینستاگرام بهترین وسیله برای نشان دادن نمونه کارهایتان است. مثلا خانمی در کار ساخت غذا های محبوب فعالیت می کند. به راحتی می تواند کارهای خود را در پیج اینستاگرامش قرار دهد و از این طریق برای خود مشتری جذب کند.

۷-  کسب درآمد از اینترنت با همکاری فروشگاه های اینترنتی

اگر می خواهید کسب درآمد از طریق اینترنت داشته باشید من یک راه  خیلی جالب به شماهایی که هیچ سرمایه ای در دست ندارید معرفی می کنم.

این کار به این شکل است که اول باید یک سایت خوب راه اندازی کنید. بعد با یک فروشگاه اینترنتی معروف و بزرگ قرار داد ببندید که محصولات این فروشگاه اینترنتی را در سایت خود بگذارید، بعد محصولی که در سایت خود گذاشته اید یک محتوا بنویسید و در کنار محصول دکمه خرید بگذارید، این دکمه باید جوری باشد که اگر کاربر برای خرید محصول دکمه خرید را زد یک راست به صفحه فروشگاهی برود که، محصول آن را قرار در صفحه خود قرار داده اید و مشتری کالا را در آن فروشگاه اینترنتی بخرد.

کسب درآمد از اینترنت
کسب درآمد از اینترنت با همکاری فروشگاه های اینترنتی

پیشنهاد می کنیم مقاله راه‌ اندازی کسب و کار اینترنتی ۱۰۰% واقعی را مطالعه کنید.

حالا درآمد شما از این طریق است که با بفروش رسیدن هر کالا از سایت شما درصدی از این پول برای شما حساب می شود.

پیشنهاد من برای کسانی که می خواهند کسب درآمد از اینترنت را ادامه بدهند فعلا همکاری با سایت های بزرگ است، شما می توانید تا وقتی که سرمایه خوبی جمع می کنید این کار را ادامه دهید.

برای راه اندازی چنین کاری اول یابد ترفند های تولید محتوا را یاد بگیرید، بعد با سایت ساز مجنتو یک سایت طراحی کنید و بعد از این کار را شروع کنید.

۸-  درآمد از اینترنت با ارائه خدمات مشاوره

این نوع کسب و کار برای کسانی که در یک زمینه خاص تخصص دارند بسیار و ایده آل است. رشته‌هایی مانند روانشناسی، مشاوره‌های دینی، مشاوره‌های ازدواج و خانواده، مشاوره در زمینه رژیم‌های غذایی و مشاوره در حوزه ورزش در این بخش، شما را به درآمد کافی خواهد رساند.

کسب درآمد از اینترنت
درآمد از اینترنت با ارائه خدمات مشاوره

حتی اگر خود شما در این زمینه‌ها تخصص ندارید، می‌توانید یک سایت طراحی کنید و زمینه بالا رفتن آن در موتورهای جستجو فراهم کنید و جلسه‌های مشاوره را با استخدام یک متخصص حرفه‌ای برگزار کنید.

۹-  کسب درآمد از طریق اینترنت با تهیه فیلم‌های آموزشی

یکی دیگر از راه های کسب درآمد از اینترنت تهیه فیلم های آموزشی است. برای این کار نیاز به یک نرم‌افزار مخصوص نیز دارید که فیلم‌های آموزشی را با آن ضبط کنید.

فرض کنید که شما در زمینه کار با نرم افزار فتوشاپ، کار با سیستم هایی مانند وردپرس و مجنتو، کار با نرم افزارهای طراحی وبسایت در مواردی از این قبیل تخصص دارید و می‌توانید فرایند آموزش آنها را به صورت مجازی و به کمک فیلم‌های آموزشی انجام دهید.

کسب درآمد از اینترنت
کسب درآمد از طریق اینترنت با تهیه فیلم‌های آموزشی

شما می توانید که سایتی را طراحی کنید و فیلم های آموزشی خود را در آن بگذارید یک اگر در راه اندازی سایت مهارت ندارید در شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب، اینستاگرام، فیسبوک، تلگرام و غیره انتشار کنید و برای دانلود فیلم قیمت مناسبی در کنار آن قرار دهید

۱۰-  کسب درآمد از باینری آپشن

کسب درآمد آنلاین با باینری آپشن یکی دیگر از روش های پر درآمد و پولساز کسب و کار خانگی است. کسانی که قصد کسب درآمد از دلار را دارند این روش را به کار می گیرند، اگر می خواهید در خانه درآمد دلاری داشته باشید این نوع کسب کار برای بعضی از افراد خیلی کارآمد و مناسب است. پول درآوردن با باینری آپشن به این صورت است که با پیش بینی معاملات درآمدزایی می کنید.

کسب درآمد از طریق اینترنت با باینری آپشن می تواند ایده مناسب برای افرادی باشد که می خواهند از طریق اینترنت کسب درآمد دلاری داشته باشند. اگر تا به اینجا ایده ای برای کسب درآمد از طریق اینترنت خود انتخاب نکرده اید پیشنهاد می کنم این ایده را برای شروع انتخاب کنید.

۱۱- کسب درآمد از  اینترنت با ساختن ویدیو و گرفتن عکس با کیفیت

اگر مهارتی در هنر یا عکس‌برداری دارید به آسانی می‌توانید به کسب درآمد از اینترنت بپردازید. امروزه معرفی محصولات در اینترنت به صورت ویدیو باعث جذب تعداد زیادی از  مخاطبان شده و به کسب‌و‌کار شما بهبود می‌بخشد.

تدوین ویدیو و رعایت تکنیک‌های بازاریابی هنگام ضبط ویدیو می‌تواند در بیشتر دیده شدن کسب‌و‌کاری که برای آن درآمد زایی می‌کنید، تاثیر گذار باشد.

کسب درآمد از اینترنت
کسب درآمد از  اینترنت با ساختن ویدیو و گرفتن عکس با کیفیت

برای مثال می‌توانید ویدیو‌های خود در مکان هایی ضبط کنید که مخاطب حس بهتری هنگام دیدن آن داشته باشد و حس آرامش.

برای کسب درآمد از طریق اینترنت در زمینه ساخت ویدیو و گرفتن عکس با کیفیت، از پهپاد غافل نشوید. از طرفی دیگر اگر عکاسی ماهر هستید می‌توانید در اینترنت عکس‌های خود را به به نمایش بگذارید و کسب درآمد کنید.

۱۲-  درآمد از اینترنت با طراحی ربات برای تلگرام یا اینستاگرام

امروزه تعداد زیادی از افراد ربات‌هایی طراحی کرده‌اند که امکان افزایش اعضای کانال‌های تلگرام و فالوور های اینستاگرام را فراهم می‌کنند.

اگر به این زمینه علاقه دارید، سعی کنید که اصول اولیه و مقدماتی آنها را یاد بگیرید و به راحتی با استفاده از این ربات‌ها، درآمد خوبی کسب کنید. یک ربات اینستاگرام می‌تواند مانند یک کاربر عمل کند و در جذب کردن فالوور، لایک کردن مطالب و فالو کردن افراد مختلف تاثیر داشته باشد.

۱۳-  کسب درآمد از طریق اینترنت با فعالیت در سایت‌های کلیکی

اگر به دنبال روش کسب درآمد از اینترنت بدون دردسر هستید، حتماً سایت‌های کلیکی را دنبال کنید. این سایت‌ها به عنوان واسطه شرکت‌های مختلف عمل می‌کنند و وظیفه آنها ایجاد بازدید برای وب‌سایت‌های مختلف است.

کسب درآمد از اینترنت
کسب درآمد از طریق اینترنت با فعالیت در سایت‌های کلیکی

شما به عنوان یک کارمند اینترنتی نیازی به تخصص زیادی ندارید و فقط با استفاده از کامپیوتر و اینترنت می‌توانید درآمد اینترنتی را برای خودتان ایجاد کنید. نحوه کار این سایت‌ها بدین صورت است که شما یک حساب کاربری برای خودتان ایجاد می‌کنید و در ازای کلیک کردن بر روی برخی از سایت‌های خاص و دیدن تبلیغات آنها، پولی بابت آن دریافت می‌کنید.

میزان درآمد شما در این روش با میزان کلیک شما بر روی تبلیغات مختلف و دیدن آگهی‌های تبلیغاتی آنها در ارتباط است.

۱۴-  درآمد از طریق اینترنت با طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن‌هایی در زمینه پیدا کردن آدرس، ارائه دستور آشپزی، اجرای مسابقه‌های مجازی و یا هر اپلیکیشن دیگری که به نظر شما خلاقانه باشد و در جذب مشتری موفق عمل کند، می‌تواند به شما در فرایند کسب درآمد از طریق اینترنت کمک کند.

کسب درآمد از اینترنت
درآمد از طریق اینترنت با طراحی اپلیکیشن

۱۵ – درآمد اینترنتی با راه اندازی فروشگاه اینترنتی

حتما خبر دارید که فروشگاه های اینترنتی چه درآمد های کلانی دارند و چه قدر آسان محصولات شان را می فروشند. یعنی شما فکر کنید بدون اینکه مغازه ای به اجاره بگیرند و صبح زود از خواب بیدار شنود در خانه می مانند و کالای خود را به بهترین شیوه به فروش می رسانند.

کسب درآمد از اینترنت
درآمد اینترنتی با راه اندازی فروشگاه اینترنتی

فقط کافی است که یک فروشگاه ساز عالی مثل مجنتو را انتخاب کنید و سپس ماژول های آن را خریداری کرده و صاحب یک فروشگاه اینترنتی بی عیب و نقص شوید و درآمد خوبی از آن کسب کنید، این کار یکی از راه های کسب درآمد از اینترنت است که طرفداران زیادی هم دارد.

۱۶- کسب درآمد از اینترنت با تبدیل شدن به یک مربی ورزش آنلاین

شما یک مربی ورزش هستید و در طول روز هیچ کار انجام نمی دهید و کم کم استعدادتان هم در حال از بین رفتن است، پس از جای خود بلند شوید شروع به ضبط کردن فیلم های آموزش در زمینه فوتبال، لاغری اندام، بوکس، و…کنید.

کسب درآمد از اینترنت
کسب درآمد از اینترنت با تبدیل شدن به یک مربی ورزش آنلاین

شما برای منتشر کردن این فیلم ها مجبور نیستید که یک سایت طراحی کنید، بلکه می توانید از شبکه هایی مثل تلگرام، اینستاگرام، یوتیوب و آپارات برای نشان دادن فیلم های خود به کاربران استفاده کنید و با این کار درآمد خوبی از اینترنت کسب کنید.

 با این کار هم استعدادتان را شکوفا تر می کنید هم با فروختن فیلم ها می توانید درآمد فوق العاده ای به دست بیاورید.

۱۷- درآمد اینترنتی با فعالیت در زمینه فتوشاپ و گرافیک

اگر در زمینه فتوشاپ و گرافیک تجربه خوبی دارید و نمی دانید که چگونه از این کار کسب درآمد کنید من به شما چند راه در این یاد می دهم. اول اینکه می توانید با یک سایت کار کنید و قالب هایش را به بهترین شیوه طراحی کنید یا اصلا درباره فتوشاپ فیلم های آموزشی تهیه کرده و آن ها را به فروش برسانید.

کسب درآمد از اینترنت
درآمد اینترنتی با فعالیت در زمینه فتوشاپ و گرافیک

۱۸-  درآمد اینترنتی با داستان نویسی

همانطور که خودتان هم آگاه هستید افراد زیادی در جهان وجود دارند که به خواندن داستان علاقه زیادی دارند. تعداد کمی از این افراد علاقه مند، از طریق کتاب داستان می خوانند بلکه اکثر این افراد از طریق گوشی و در سایت ها داستان ها می خوانند.

کسب درآمد از اینترنت
درآمد اینترنتی با داستان نویسی

پس اگر در زمینه داستان نویسی مهارت لازم را دارید می توانید یک سایت طراحی کنید و در آن داستان های خود را به نمایش بگذارید.

۱۹- کسب درآمد از طریق ترجمه فیلم و مطالب

یکی دیگر از راه های کسب درآمد از اینترنت ترجمه کردن فیلم و مطالب انگلیسی به فارسی است، البته این کار بیشتر برای کسانی مناسب است که بر زبان انگلیسی تسلط کافی را دارند.

کسب درآمد از اینترنت
کسب درآمد از طریق ترجمه فیلم و مطالب

آن ها می توانند از سایت های خارجی فیلم، مطالب یا مقاله های منحصر به فردی در هر زمینه ای را پیدا کنند و آن ها را ترجمه کنند. در نتیجه فیلم و مطالب هایی را که ترجمه کرده اند را در سایت و یا کانال های اجتماعی به فروش برسانند.

۲۰-  کسب پول از اینترنت با استفاده از آموزش دادن مهارت ها

از دیگر راه های درآمد زایی از اینترنت می توان به یاد دادن مهارت ها به کاربران اشاره کرد. برای مثال در نواختن گیتار، ساز، سنتور و……. مهارت منحصر به فردی دارید، شما می توانید از طریق شبکه های مجازی کلاس هایی را تاسیس کنید و به کاربران تان از این طریق مهارت های لازم را یاد بدید.

کسب درآمد از اینترنت
کسب پول از اینترنت با استفاده از آموزش دادن مهارت ها

نتیجه گیری در مورد کسب درآمد از اینترنت

  • اگر قصد دارید که یک صفحه اینستاگرام درست کنید، باید با فالوور هایی که دارید در ارتباط باشید.
  • اگر قصد دارید کانال تلگرام را راه اندازی کنید، باید کاربران را به سمت مطالب هایتان جذب کنید.
  • اگر فریلنسر هستید، باید سابقه کاری و رزومه مناسبی برای خود درست کنید.
  • اگر قصد تولید محتوا دارید ، باید خلاقانه رفتار کنید و مطالب جذاب و جالب بنویسید.
  • اگر با مشارکت در فروش می‌خواهید کسب درآمد کنید، باید اصول بازاریابی را فرا بگیرید.

پس کسب درآمد از اینترنت یعنی کسب تخصص و دانش به مرور زمان و به کار گرفتن آنها در شبکه های اجتماعی. اگر پشتکار و توانایی کافی برای فعالیت و کسب درآمد از اینترنت را دارید، ما به شما اطمینان می‌دهیم که موفق خواهید شد، فقط زمان بگذارید و تلاش کنید.

اگر شما هم از اینترنت کسب درآمد می کنید و یا قصد دارید از این طریق کسب درآمد کنید تجربیات خود را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط
طراحی فروشگاه اینترنتی در تبریز

طراحی فروشگاه اینترنتی در تبریز

برای برای طراحی فروشگاه اینترنتی در تبریز به کجا مراجعه کنم؟ می خواهم سایت فروشگاهی داشته باشم و نمی دانم […]

8 دقیقه مطالعه مشاهده
خرید اینترنتی

۵ مزیت خرید اینترنتی از فروشگاه های اینترنتی

چالاک سافت در این مقاله قصد دارد تا شما را با ۵ مزیت راه اندازی کسب کار اینترنتی برای خریداران […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده
فروشگاه اینترنتی

۷ مزیت داشتن فروشگاه اینترنتی برای صاحبان کسب و کار

اگر شما هم به فکر طراحی فروشگاه اینترنتی و یا در حال آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی هستید، در چالاک […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *