چالاک سافت
منو موبایل

چالاک سافت

در بخش فروشگاه نرم افزار مدیریت کشاورزی باغ یار می توانید کالا و انواه کود و سموم را به مشتریان و کشاورزان به فروش برسانید. اگر همراه فروش کالا خدماتی را برای کشاورز (بازدید از باغ ، سم پاشی و…) انجام داده اید می تواند نام خدمات و هزینه آن را به فاکتور اضافه کنید .همچنین می توانید پرداخت مشتریان شامل چک و پرداخت نقدی است را ثبت کنید. در بخش فروش سریع با سرعت بیشتری می توانید فروش های روزانه را ثبت کنید.

از طرف  مراکز جهاد کشاورزی برای هر کدام از شرکت های کشاورزی سهمیه روزانه کود و سموم تعیین می شود تا از طریق صدور حواله آنها را در اختیار کشاورزان قرار دهند. به وسیله این قابلیت نرم افزار امکان ثبت سهمیه روزانه انبارها وجود دارد و در بخش صدور حواله بر حسب میزان سهمیه موجود می توانید حواله صادر کنید. در بخش صدور حواله با انتخاب هر کشاورز سوابق حواله های دریافتی وی نمایش داده می شود. امکان جستجو در حواله های ثبت شده بر حسب نام کشاورز، کد ملی و شماره حواله وجود دارد.

سیستم ارسال پیام کوتاه در نرم افزار گنجانده شده است. در هر زمانی می توانید با انتخاب گروه کشاورزان (مثلا کشاورزان یک روستا یا یک منطقه) برای آنها پیام کوتاه ارسال کنید. این ارسال می تواند شامل مانده حساب کشاورزان، وصول شدن چک ها، اطلاع رسانی در مورد فروش یک نوع کالا، موجود شدن یک نوع نهاده، کود یا سم و…. باشد.

نرم افزار مدیریت کشاورزی را می توانید به صورت شبکه استفاده کنید. به این صورت که چندین کارشناس یا کاربر همزمان می توانند با نرم افزار کار کنند. هر اطلاعاتی که ثبت می شود با نام کاربر آن ذخیره خواهد شد. در این حالت اطلاعات ثبت شده برای تمامی کاربران به اشتراک گذاشته خواهد شد که در زمان و هزینه بسیار صرفه جویی خواهد شد. (به طور مثال  همه کاربران نرم افزار می توانند اطلاعات ثبت شده کشاورزان و زمین های کشاورزی و املاک ثبت شده را مشاهده کنند)

می توانید کاربران / کارشناسان نرم افزار کاربردی کشاورزی باغ یار را ایجاد کنید. با تعیین سطح دسترسی می توانید فعالیت نرم افزاری هر کاربر را تعیین کنید هر کاربر تنها به امکاناتی دسترسی دارد که شخص مدیر برای او تعیین می کند. به طور مثال می توانید تعیین کنید که یک کاربر فقط به بخش فروشگاه در نرم افزار دسترسی داشته باشد یا کاربر دیگر فقط به بخش ثبت سهمیه انبار و صدور حواله

می توانید اطلاعات کامل کشاورزان را در دسته بندی روستا ها و یا منطقه آنها ثبت کنید. همچنین اطلاعات کامل زمین های زراعی و باغات آنها وجود دارد شامل (موقعیت جغرافیایی، نوع جاده دسترسی، نوع محصول کشاورزی، میزان تولید سالانه، امکانات و تجهیزات موجود، ادوات کشاورزی، ذخیره فایل گوگل و نقشه جغرافیایی، کروکی زمین ها و …)

در قابلیتی با عنوان فرم های کشاورزان امکان صدور انواع فرم ها جهت ارجاع به امور جهاد کشاورزی وجود دارد این فرم ها شامل ( فرم امور دام، فرم خانه باغ، فرم  ادوات کشاورزی، فرم امور زراعی، فرم استشهادیه محلی و…)

بر حسب بازه زمانی دلخواه می توانید صورت وضعیت درآمد، فروش و هزینه های شرکت را مشاهده و پرینت کنید و از همه بخش های آن گزارشات کاملی را داشته باشید.

می توانید اطلاعات جامع هر کشاورز را ثبت کنید و گزارشات کاملی از این بخش داشته باشید. این اطلاعات شامل (ادوات کشاورزی موجود، چاه های کشاورزی، زنبوداری، نوع درختان، بیمه محصولات کشاورزی و تسهیلات دریافتی کشاورز) می باشند.

در منوی اشخاص نرم افزار می توانید اطلاعات زیر را ثبت کنید. ثبت سردخانه و مرغداری های منطقه، دفتر تلفن، دفتر یادداشت و نامه های اداری. به طور مثال می توانید اطلاعات مرغداری های منطقه را شامل (نام مسئول، شماره تماس، نوع مرغداری، تناژ تولید، ظرفیت و… ) ثبت کنید.

در سیستم باغداری می توانید زمین های کشاورزی شخصی و یا زمین هایی که اجاره کرده اید را در نرم افزار ثبت کنید. به تفکیک هر زمین کشاورزی می توانید هزینه های آن، برداشت و تولید محصولات و فروش محصولات را انجام دهید. در نهایت می توانید گزارش کاملی از هزینه ها، میزان تولید هر نوع محصول و درآمد همه زمین های کشاورزی را مشاهده و پرینت کنید.

در بخش باغداری می توانید مشخصات کارکنان و یا سرپرست آنها را در نرم افزار ثبت کنید . در هنگام ثبت کار آنها می تونید زمین کشاورزی که شخص روی آن کار کرده است را تعیین کنید. ثبت کار کارگران می تواند به صورت روزانه، بر اساس میزان برداشت محصول و یا بر اساس سبد باشد. می توانید پرداخت های کارگران را ثبت کنید و گزارش کارکرد، دستمزد دریافتی وصورت حساب آنها را پرینت کنید.

به تفکیک هر زمین کشاورزی می توانید میزان تولید محصولات و برداشت آنها را در نرم افزار ثبت کنید. بر اساس دوره زمانی دلخواه می توانید گزارش برداشت و تولید هر نوع محصول در یک زمین و یا همه زمین های کشاورزی مشاهده و پرینت کنید.

می توانید به تفکیک هر زمین کشاورزی هزینه های آنها را ثبت کنید و برای هزینه ها میتوانید دسته بندی ایجاد کنید. به طور مثال می توانید میزان هزینه بابت برداشت محصول، کارگران، اجاره زمین، بارگیری، هزین های جاری و… را در دوره زمانی دلخواه مشاهده و پرینت کنید.

در سیستم باغداری می توانید مشخصات خریداران محصول که معمولا افراد در میدان تره بار هستند را ثبت کنید و فروش محصولات را به نام آنها در نرم افزار ثبت کنید. می توانید پرداخت های خریداران را ثبت و صورت حساب آنها را پرینت کنید.

به تفکیک هر زمین کشاورزی می توانید گزارشات کاملی از جمله میزان فروش و برداشت محصولات، هزینه های انجام شده، کارکرد کارگران، کود و سموم استفاده شده و… را مشاهده و پرینت کنید.

بر اساس نیاز می توانید انواع کود ، سموم و نهاده را در گروه بندی های مختلف ثبت کنید

می توانید خرید های انجام شده را ثبت کنید و پرداخت های صورت گرفته بابت خرید کالا را ثبت کنید. در بخش صورت حساب خرید می توانید بر حسب تاریخ صورت حساب خرید کالا برای هر طرف حساب را پرینت بگیرید.

با فروش هر قلم کالا از موجودی انبار کاسته می شود و با ثبت خرید کالا به موجودی انبار اضافه می شود. در هر زمان می توانید موجودی انبار هر شعبه را مشاهده و پرینت کنید.

نرم افزار کشاورزی باغ یار به صورت خودکار بازدیدهای آتی از باغ کشاورزان را در این بخش نمایش می دهد. برای هر بازدید تعداد روزهای باقیمانده آنرا نمایش می دهد. همچنین می توانید لیست بازدید های آتی را پرینت کنید.

در هر زمان می توانید از اطلاعات نرم افزار مدیریت کشاورزی نسخه پشتیبان تهیه کنید. تا در صورت بروز هرگونه مشکلی از قبیل خراب شدن سیستم، ویروسی شدن سیستم، حذف اشتباهی نرم افزار و … بتوان آنرا بازگردانی کرد

نرم افزار باغ یار

در بخش خرید و یا فروش کالا اگر پرداختی به صورت چک باشد نرم افزار به صورت خودکار آنرا ثبت می کند. می توانید گزارش کاملی از چک های مشتریان و چک های مدیر را مشاهده و پرینت کنید.

هزینه های شرکت را در قالب گروه بندی های مختلف را در این بخش وارد می کنید. امکان گزارش گیری و پرینت هزینه های ثبت شده بر حسب تاریخ و بر حسب نوع هزینه ها وجود دارد

در هنگام فروش کالا/نهاده به کشاورزان و یا ثبت خرید می توانید تاریخ سررسید پرداخت را تعیین کنید. در صورت در تاریخ تعیین شده مانده مشتری پرداخت نشده باشد نرم افزار آنرا در بخش مخصوص نمایش می دهد.

گزارشات کاملی از همه بخش های نرم افزار مدیریت مزرعه در این آیتم وجود دارد از قبیل: گزارش خرید و فروش، گزارش دریافتی های مشتریان و پرداخت های خرید کالا، گزارش هزینه های شرکت، گزارش چک ها، گزارش واریز و برداشت پول، گزارش موجودی حساب ها و…

تصاویری از محیط نرم افزار کشاورزی باغ یار

نرم افزار کشاورزی باغ یار دارای محیط ساده و در عین حال زیبا و کاربرپسند است. شما به سادگی می توانید با قسمت های مختلف نرم افزار باغ یار کار کنید. در پایین تصاویری از محیط نرم افزار برای شما قرار داده شده است که با کلیک روی هر تصویر می توانید قسمت مورد نظر را مشاهده کنید.

تعرفه قیمت های نرم افزار محصولات کشاورزی باغ یار

نرم افزار مدیریت کشاورزی باغ یار در دو نسخه تک کاربره و نسخه تحت شبکه قابل تهیه است. این دو نسخه دارای امکانات متفاوتی هستند، با توجه به نیاز خودتان می توانید یکی از نسخه های را تهیه کنید. آیتم هایی که در نسخه تک کاربره روی آنها خط کشیده شده است درآن نسخه وجود ندارند

سوالات متداول مشتریان

با قابلیت پشتیبان گیری هیچوقت نگران از دست رفتن اطلاعات نباشید. می توانید به صورت مداوم از اطلاعات نرم افزار در روی کامپیوتر ، فلش مموری و روی اینترنت (فضای ابری) نسخه پشتیبان تهیه کنید. بنا به هر دلیلی اگر سیستم خراب و یا به طور کامل از دسترس خارج شود به آسانی می توانید اطلاعات را بازگردانی کنید.

بله امکان پذیر است. در نسخه تحت شبکه هیچ محدودیتی در تعداد کاربران سیستم وجود ندارد. در صورتی که می خواهید نرم افزار را علاوه بر دفتر کار در سیستم منزل هم داشته باشید این کار امکان پذیر است. برای این کار که از طریق پشتیبانی انجام می شود 10 درصد هزینه اولیه نرم افزار دریافت می گردد.

 نرم افزار به صورت غیر حضوری و از راه دور ( از طریق نرم افزار any desk ) نصب خواهد شد. در این حالت بدون هیچ هزینه اضافه و در کمتر از یک ساعت، نرم افزار توسط بخش پشتیبانی به طور کامل روی سیستم مشتری نصب و راه اندازی خواهد شد. بعد از نصب نرم افزار و اعمال تغییرات سفارشی پک نرم افزار از طریق پست خدمت مشتری ارسال خواهد شد.

از آنجایی که نرم افزار بصورت تخصصی برای شرکت های مدیریت کشاورزی طراحی شده است بدور از هرگونه پیچیدگی و بدون آیتم های اضافه می باشد که کاربر در عرض چند ساعت می تواند به خوبی با نرم افزار آشنا شود و با آن کار کند. همچنین تیم پشتیبانی ما آماده است تا در هر زمانی نسبت به آموزش نرم افزار از راه دور و به وسیله برنامه انی دسک (Any desk) این کار را انجام دهد.

پشتیبانی نرم افزار کشاورزی باغ یار

تیم پشتیبانی باغ یار همه روزه از ساعت 9 الی 17 آماده پاسخگویی به مشکلات احتمالی شما کاربران گرامی است.​ پشتیبانی نرم افزار به سه روش تماس تلفنی، ارسال ایمیل و آموزش از راه دور انجام می گیرد.

باغ یار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.