چالاک سافت
منو موبایل

چالاک سافت

نرم افزار مالی و مالیاتی مودیان چالاک
به وسیله نرم افزار چالاک می توانید امور مالی و مالیاتی مودیان از جمله ثبت مشخصات آنها، ثبت سوابق مالیاتی، ثبت خدمات و هزینه های مودیان،  ابلاغیه ها، ثبت واریز و پرداخت های مودیان، نمودار در آمد و هزینه ها، گزارشات جامع، فعالیت های روزانه و... را انجام دهید.

ثبت مشخصات مودیان 

می توانید برای مودیان بر اساس شغل آنها دسته بندی های مختلف ثبت کنید. مودیان در دو حالت حقیقی و حقوقی ثبت می شوند و می توانید اطلاعات مالیاتی آنها را از قبیل نام شخص، شماره/شناسه ملی، کد اقتصادی، نام بنگاه اقتصادی، کد پستی، شماره کلاسه، واحد مالیاتی، حوزه مالیاتی و…. ثبت کنید. همچنین امکان ثبت تاریخ تولد مودی وجود دارد که نرم افزار به صورت خودکار برای مودیان پیامک تولد ارسال می کند. متن پیامک تولد در بخش تنظیمات نرم افزار تعیین می شود.

گزارشات جامع نرم افزار

 بر اساس تاریخ می توانید گزارشات هزینه ها، پرداخت ها و سوابق مالیاتی مودیان را مشاهده و پرینت کنید. به طور مثال می توایند گزارش پرداخت های 3 ماه گذشته مودیان را پرینت کنید و یا گزارش پرداخت 3 سال گذشته یک مودی را مشاهده و پرینت کنید. و یا میزان پاداش کاری 1 سال گذشته  همه مودیان را پرینت کنید. و یا سوابق مالیاتی یک مودی برای همه سال های مالیاتی در ماده تجدید نظر را پرینت و برای مودی ارسال کنید. در حالت های مختلف می توانید گزارشات کاملی را مشاهده کنید.

تعریف سال مالی

برای خدمات و هزینه های مودیان لازم است که سال مالیاتی آن تعیین شود. به طور مثال ارزش افزوده سه ماهه بهار در سال مالیاتی 1399 ثبت شده است. در این بخش می توانید سال های مالیاتی را ثبت کنید. همچنین برای سوابق مالیاتی لازم است که سال آن نیز ثبت شود.

سوابق مالیاتی مودیان

سوابق مودیان بر حسب سال مالیاتی شامل موارد (تشخیص، ماده 238، تجدید نظر، بدوی، شورای عالی، ماده 251 مکرر) می باشد. برای هر سال مالی می توانید اطلاعات کامل مودیان را ثبت کنید و گزارشات کاملی را از آنها مشاهده  یا پرینت کنید و یا آن سوابق برای برای مودی از طریق تلگرام، واتسآپ ارسال کنید.

ابلاغیه های مودیان

در این بخش ابلاغیه های مودیان را ثبت میکنید. برای هر ابلاغیه می توانید تاریخ ابلاغ و مدت زمان اعتراض را ثبت کنید. نرم افزار به صورت خودکار ابلاغیه هایی که مدت زمان اعتراض آنها رو به اتمام است را به کاربر یادآوری میکند. همچین می توانید برای هر ابلاغیه گزارش کار آنرا ثبت  و پرینت کنید. با قابلیت خروجی pdf می توایند گزارش کار ابلاغیه را برای مودی ارسال کنید.

ثبت هزینه / خدمات مودیان و پرداخت های آنها

می توانید هزینه ها و خدمات انجام شده مودی را بر حسب هر سال مالیاتی در نرم افزار ثبت کنید. انواع هزینه ها را در بخش تعریف هزینه ها ثبت می کنید. بر اساس تاریخ می توانید گزارشات کاملی از هزینه ها ثبت شده مودی را پرینت کنید. همچنین در همین بخش می توانید پرداخت ها و واریزهای مودی را ثبت کنید و صورت حساب آنها را شامل( خدمات و هزینه های ثبت شده و پرداخت های مودی و مانده حساب آنها را پرینت کنید.

دسته بندی کردن هزینه ها و خدمات مودیان

این دسته بندی ها می توانند شامل مواردی مانند اظهارنامه مالیاتی، صورت معاملات فصلی , ارزش افزوده سه ماهه، پاداش کاری و…. باشند.  این نوع هزینه ها و خدمات کاری در بخش ثبت هزینه های مودیان استفاده می شوند.

نمودار هزینه ها و خدمات انجام شده

می توانید نمودار هر کدام از هزینه های ثبت شده سال های مالیاتی ثبت شده در سیستم را مشاهده کنید. به صورت مثال نمودار پاداش کاری در سال 1399 برای همه ماه های سال را مشاهده خواهید کرد.

ثبت برنامه کاری در روی تقویم فارسی

با کلیک روی هر روز در روی تقویم می توایند لیست کارهای آینده را ثبت کنید. در زمان تعیین شده نرم افزار آنها را به کاربر یادآوری خواهد کرد. تقویم فارسی در صفحه اصلی نرم افزار قرار دارد بنابراین همیشه در دید کاربر است.

ارسال پیامک 

می توانید به صور تکی و یا به صورت گروهی(برای یکی از مشاغل)  پیامک ارسال کنید. پیامک ها می توانند برای اطلاع رسانی ویا یادآوری موضوعی باشند. همچنین امکان ارسال مانده حساب مودی و یا سررسید حساب آنها وجود دارد. می توانید تولد مودیان را از طریق ارسال پیامک به آنها تبریک بگویید.

تهیه نسخه پشتیبان

با قابلیت پشتیبان گیری هیچوقت نگران از دست رفتن اطلاعات نباشید. می توانید به صورت مداوم از اطلاعات نرم افزار در روی کامپیوتر و فلش مموری نسخه پشتیبان تهیه کنید. بنا به هر دلیلی اگر سیستم خراب و یا به طور کامل از دسترس خارج شود به آسانی می توانید اطلاعات را بازگردانی کنید.