چالاک سافت
منو موبایل

چالاک سافت

نرم افزار ⭐️چالاک سافت

نرم افزار تیرچه و بلوک

در نرم افزار حسابداری تیرچه و بلوک میتوانید انواع تیرچه های بتنی و صنعتی را به فروش برسانید می توانید برای هر اندازه تیرچه ، فرمول ساخت ثبت کنید تا محاسبه درآمد و هزینه هر متر تیرچه به صورت خودکار انجام شود. نرم افزار به صورت تخصصی برای مدیریت کارگاه تیرچه و بلوک طراحی شده است و دارای فاکتور مخصوص (تیرچه و بلوک ) می باشد که میتوانید آنرا پرینت کنید و یا به صورت بایگانی آنها را داشته باشید .

نرم افزار تیرچه بلوک
نرم افزار کشاورزی باغیار


نرم افزار مدیریت کشاورزی باغ یار

نرم افزار باغ یار جهت مدیریت کار شرکت های مهندسی کشاورزی طراحی شده است. امکان ثبت اطلاعات کامل باغ و زمین های زراعی شامل ( مساحت، میزان تولید سالانه، نوع محصول، مختصات جغرافیایی، ثبت فایل نقشه گوگل، کروکی زمین، تجهیزات و ادوات موجود در ملک، نوع جاده دسترسی و …) وجود دارد.

نرم افزار مالی و مالیاتی مودیان چالاک

به وسیله نرم افزار چالاک می توانید امور مالی و مالیاتی مودیان از جمله ثبت مشخصات آنها، ثبت سوابق مالیاتی، ثبت خدمات و هزینه های مودیان، ابلاغیه ها، ثبت واریز و پرداخت های مودیان، نمودار در آمد و هزینه ها، گزارشات جامع، فعالیت های روزانه و… را انجام دهید.

 

نرم افزار مالی و مالیاتی مودیان چالاک

نرم افزار برنامه ریزی و مدیریت کارهای روزانه

چالاک آپ امکانات جدیدی از قبیل ثبت گزارش کار و گزارش نویسی، تقویم شخصی، هدف گذاری، مدیریت مشتریان و سفارشات آنها، امور حسابداری شخصی و تجاری و… دارد از طریق لینک زیر می توانید آخرین نسخه نرم افزار را دانلود کنید.