چالاک سافت
منو موبایل

چالاک سافت

طراحی قالب اختصاصی مجنتو

طراحی قالب اختصاصی مجنتو یکی از مهمترین کارها برای شخصی سازی فروشگاه ساز مجنتو است. شاید برای شما سوال باشد که چرا وقتی قالب های آماده مجنتو یا قالب رایگان مجنتو وجود دارد باید قالب فروشگاهی مجنتو اختصاصی طراحی کنید و هزینه ی بیشتری بابت اینکار بپردازید. خب اگر این سوال برای شما پیش آمده و در فکر طراحی قالب مجنتو یا قالب فارسی مجنتو یا قالب دیجی کالا مجنتو و یا قالب دیجی شاپ مجنتو هستید لطفا تا انتهای این صفحه را مطالعه کنید.

طراحی قالب اختصاصی مجنتو
طراحی قالب اختصاصی مجنتو

قالب مجنتو فارسی متناسب با کسب و کار خود را داشته باشید!

بسیاری از قالب های آماده مجنتو، شکلی یکسان و تکراری دارند که همین موضوع باعث شده است اکثر وبسایت های مجنتو، ظاهری شبیه به هم داشته باشند.

یکی از روش های تمایز در دنیای امروز که کسب و کارهای زیادی در حال رقابت باهم هستند، این است که شما ظاهری متمایز و متناسب کسب و کار خودتان داشته باشید تا بهتر در ذهن مخاطب و مشتری های خودتان بمانید. شما می توانید با طراحی فروشگاه مجنتو فارسی، مطابق با نیازها و سلیقه خودتان داشته باشید.

با سلیقه شخصی خودتان قالب فروشگاهی مجنتو خود را طراحی کنید!

شاید شما دلتان بخواهد هنگام خرید از فروشگاه شما مراحل متفاوتی از مراحل خرید مجنتو را طی کند و این فرایند خرید را برای مشتری خودتان لذت بخش تر کنید و یا شاید بخواهید امکانات خاصی به فروشگاه خودتان اضافه کنید که شاید در قالب های آماده نتوانید این امکانات را به نمایش بگذارید به طور مثال شاید بخواهید که سیستم امتیاز دهی یا اضافه کردن آواتار های شخصی و یا بخواهید هدر و فوتر سایتتان امکاناتی خاصی در آنها وجود داشته باشد.

طراحی قالب مجنتو
طراحی قالب اختصاصی مجنتو

با پیاده سازی طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی مجنتو، شما می توانید تمامی نیازهایی که دارید را به طراح قالب مجنتو خودتان بگویید تا برایتان این امکانات را در نظر بگیرد و در قالب شما به صورت پیش فرض پیاده سازی کند.

در طراحی قالب magento شما می توانید مرحله به مرحله تمامی کارهای طراحی گرافیکی قالب، امکاناتی که برای وبسایت خود نیاز دارید و می خواهید در قالب ایجاد شود را به صورت مرحله ای جلو ببرید و آنها را تایید کنید.

به همین خاطر قالب اختصاصی فروشگاه مجنتو شما کاملا با نظر و سلیقه شما طراحی می شود و می توانید تمامی موارد ظاهری که مد نظرتان است را در گرافیک قالب و امکانات آن پیاده سازی کنید. همین موضوع کمک می کند که وبسایتی کامل و بی نقص متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید.

سفارش طراحی قالب اختصاصی مجنتو

قالب وب سایت مجنتو شما نشان دهنده شخصیت برند شماست!

هنگامی که یک مشتری برای اولین بار از فروشگاه شما بازدید می کند، این اولین دیدار برای برند شما بسیار مهم است که مخاطب چه تصویری از فروشگاه شما و برند شما در ذهنش ثبت می شود. قالب وب سایت مجنتو شما باید نشان دهنده شخصیت برند شما و متناسب با حوزه فعالیت و محصولات شما داشته باشد.

قالب وب سایت مجنتو شما نشان دهنده شخصیت برند شماست!
طراحی قالب اختصاصی Magento

به عنوان مثال کافیست به وبسایت دیجی کالا بروید، می بینید که تم و ظاهر وبسایت این شرکت، کاملا با برند شرکت هماهنگی دارد و همان حس زیبایی در عین سادگی را به ذهن شما منتقل می کند. پس در طراحی قالب اختصاصی Magento، می توانید این موضوع را هم پوشش دهید و قالبی کامل و بی نقص مطابق شخصیت و حس برند خودتان داشته باشید.

صرفه جویی در زمان 

یکی از بزرگترین مشکلات صاحبان وبسایت با قالب های آماده این است که برای هر تغییر جزئی باید وقت زیادی را صرف پیدا کردن بخش موردنظر کنند، تا تغییر موردنظرشان را انجام دهند که این موضوع ناخوشایند است و در بیشتر مواقع باعث می شود که نتوانند تغییرات لازم را انجام دهند.

طراحی قالب مجنتو
صرفه جویی در زمان با طراحی قالب مجنتو

با طراحی قالب مجنتو، شما می توانید تمامی مواردی را که می خواهید در دسترس داشته باشید و امکانات اضافی را حذف کنید تا در سریع ترین زمان ممکن، بتوانید تغییراتی که می خواهید را ایجاد کنید و از اتلاف وقت جلوگیری کنید.

مزایای طراحی قالب اختصاصی مجنتو

 طراحی اختصاصی سایت

طراحی انجام شده در قالب‌ها به صورت اختصاصی است و مشابه آن در سطح وب وجود نخواهد داشت.

 گرافیک جذاب و مطابق با برند

یکی دیگر از ویژگی ‌های قالب اختصاصی مجنتو گرافیک جذاب و خیره‌کننده آن است که هر بازدید‌ کننده‌ای را جذب خود خواهد کرد علاوه بر این، طراحی صورت گرفته مطابق با برند و نیازهای کسب و کار مورد نظر خواهد بود و حال و هوای آن را به نمایش می ‌گذارد.

سفارش طراحی قالب اختصاصی مجنتو

 امکان اضافه کردن ویژگی ها پس از پایان پروژه

در آینده اگر کارفرما بنا بر نیاز خود درخواست تغییر یا اضافه کردن قسمتی به وب سایت را داشته باشد، این امکان توسط تیم طراحی به راحتی وجود خواهد داشت.

 دوست دار سئو

در قالب‌های آماده به این مورد اشاره کردیم که کد‌ها و ویژگی‌ های زیادی در این نوع قالب ‌ها وجود دارد که بعضا برخی از آنها به هیچ عنوان استفاده نخواهد شد و این امر در سرعت بارگذاری صفحات بسیار تاثیر گذار خواهد بود. در طراحی قالب ‌های اختصاصی کد نویسی بهینه تر و مطابق با قوانین سئو انجام می‌ شود.

طراحی قالب مجنتو
قالب اختصاصی مجنتو سازگار با سئو سایت

 امنیت بالا با طراحی قالب اختصاصی مجنتو

امنیت هم یکی دیگر از مزیت‌ های قالب اختصاصی است که با توجه به کد نویسی ‌های صحیح انجام شده در قالب اختصاصی امنیت بیشتری نسبت به قالب‌ های آماده دارند.

طراحی قالب مجنتو
امنیت بالا با طراحی قالب اختصاصی مجنتو

مراحل طراحی یک قالب اختصاصی سایت

بررسی نیازهای اولیه

اولین و مهم ترین گام در طراحی قالب سایت، بررسی نیازهای پروژه است. منظور از نیازهای پروژه این است که وب سایت قرار است در چه زمینه ای فعالیت کند و چه خدماتی ارائه و چه نیازهایی از کاربر را برطرف می سازد. این اطلاعات به همراه درخواست های مشتری در قالب یک پروپوزال مستند شده و به تایید طرفین خواهد رسید. چالاک سافت بر اساس پروپوزال ارائه شده، روند طراحی سایت را آغاز می کند.

تحقیق و بررسی محتوا

طراحی قالب مجنتو
طراحی قالب اختصاصی مجنتو

بعد از بررسی نیازها و دریافت درخواست های کارفرما، تیم فنی چالاک سافت بهترین ساختار را پیشنهاد می دهد. که می تواند شامل متن، تصاویر، لوگوی تجاری، اطلاعات تماس، متن درباره ما، لیست و نمونه محصولات، خدمات، رنگ سازمانی و… باشد.

مدیر پروژه مربوطه در شرکت چالاک سافت، ایده ها و نتایج آنالیز را با کارفرما در میان می گذارد و در صورت تایید طرفین، اجرای طرح اولیه به تیم طراحی سپرده خواهد شد.

طرح اولیه وایر فریم (WireFrame)

طرح گرافیکی اولیه سایت (اسکچ) اولین مرحله از فرآیند طراحی سایت است. در این مرحله از تمامی صفحات سایت مانند صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما، بلاگ، فروشگاه و تمامی بخش های وبسایت، طراحی اولیه ای صورت گرفته و آنچه قرار است کاربر ببیند به تصویر کشیده می شود. سپس مدیر پروژه و کافرما روی این نمونه ها به توافق رسیده و مرحله اصلی طراحی آغاز می شود.

طراحی قالب اصلی سایت

تیم طراحی چالاک سافت با توجه به طرح اولیه اقدام به طراحی صفحات مختلف سایت کرده و تمام ملاک های طراحی ایده آل را رعایت می کند.

کدنویسی سایت

تیم فنی چالاک سافت آماده است تا طرح نهایی را دریافت کرده و بر اساس آن روند کد نویسی را آغاز کند. کدهای یک سایت حکم اسکلت بندی یک ساختمان را دارد، لذا تمام توجه و دقت خود را در انجام بهترین و بهینه ترین کدنویسی انجام داده و آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای دنیای وب را در آن دخیل می کنیم.

طراحی قالب مجنتو

ما در چالاک سافت از ترکیب HTML، CSS، JQuery و  Java script برای انجام کدنویسی استاتیک و آنچه که کاربر می بیند یا با آن تعامل دارد استفاده می کنیم. توجه اصولی و دقت بالای چالاک سافت به کاربرپسند بودن UI و فراهم شدن بهترین UX باعث شده تا خروجی وبسایت همواره در بروزترین و بهینه ترین حالت ممکن باشد.

ورود اطلاعات اولیه سایت

پس از اتمام کدنویسی قالب سایت، مرحله وارد کردن اطلاعات اولیه آغاز می شود. همچنین در مرحله ورود دیتا ممکن است برخی باگ های سیستم شناسایی و توسط چالاک سافت اصلاح شود.

تست و بازنگری سایت

در مرحله بازنگری و تست، یک فضای هاست نمونه تهیه شده و سایت به طور کامل در اختیار کارفرما قرار می گیرد تا به عنوان یک مدیر و یک کاربر با آن کار کند و تمام نظرات خود را به چالاک سافت منتقل کند.

مراحل طراحی سایت مجنتو

در صورتی که شما نیاز به طراحی قالب اختصاصی مجنتو  دارید و ایده یک قالب متناسب با برند خودتان را دارید ولی توانایی پیاده سازی آن را ندارید، می توانید از خدمات شرکت پیشگامان نسل چالاک، که یکی از این خدمات طراحی و پیاده سازی قالب اختصاصی فروشگاه مجنتو است استفاده کنید و درخواست خودتان را برای ما ارسال کنید تا مراحل کار برای شما شرح داده شود. شما می توانید از قسمت تماس با ما وب سایت با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید. 

سفارش طراحی قالب اختصاصی مجنتو