چالاک سافت
منو موبایل

چالاک سافت

بیش از 7 سال است که شرکت پیشگامان نسل چالاک در حوزۀ طراحی فروشگاه اینترنتی و تولید نرم افزار فعالیت می‌کند. و تا کنون موفق به طراحی و تولید چندین نرم افزار در زمینه های کاری مختلف شده است، تیم ما با استفاده از جدیدترین و کارآمدترین ابزارهای برنامه نویسی روز دنیا، همواره در حال ایجاد خلاقیت و نوآوری در راستای تولید محصولات رقابتی با قیمت پایین و کیفیت بسیار بالا هستند. گروه نرم افزاری چالاک سافت با تکیه بر توان مهندسین خود آمادگی انجام پروژه های نرم افزاری و همچنین برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای سفارشی مشاغل و صنایع مختلف و صفحات وب را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان فنی ما از طریق پشتیبانی، با ما تماس بگیرید.

im2

شرکت نرم افزاری چالاک سافت از ابتدای تاسیس تاکنون در ارائه خدمات سه هدف را دنبال کرده است ابتدا به دست آوردن رضایت مشتری، دوم افزایش هر چه بیشتر کیفیت خدمات و سوم جامعیت و گسترش خدمات ارائه شده. خدمات زیر بخشی از خدمات ارائه شده در شرکت نرم افزاری چالاک سافت است.

لیست نمونه کارهای اجرا شده توسط چالاک سافت

چگونه به ما اعتماد کنید؟

این سوالی است که شاید ذهن خیلی از شما دوستان عزیز را درگیر کرده باشد که چگونه به تیم چالاک سافت باید اعتماد کرد و پروژه های خودمان را به این تیم واگذار کنیم. در پاسخ باید گفت که در مرحله اول تیم چالاک سافت مدت 7 سال است که در زمینه طراحی فروشگاه های اینترنتی فعالیت می کند و نمونه کارهای قوی در این زمینه دارد و توانسته است مشتریان زیادی را به خود جلب کند. تیم چالاک سافت در زمینه طراحی و کدنویسی انواع ماژول، افزونه و پلاگین مجنتو بسیار قوی عمل کرده است طوری که ماژول درگاه پرداخت زرین پال توسط تیم حرفه ای چالاک سافت نوشته شده است و هم اکنون شما می توانید این ماژول را در صفحه آن در سایت زرین پال از طریق این لینک مشاهده کنید.

علاوه بر این وب سایت فروشگاهی مجنتو چالاک سافت دارای نماد اعتماد الکترونیک و دارای نشان ملی ثبت (رسانه دیجیتال) سایت ساماندهی است که شما می توانید این نمادها را در قسمت ذیل مشاهده کنید. در صورت نیاز می توانید روی هرکدام از نمادها کلیک و جزئیات را مشاهده کنید.