06/06/2021
چالاک سافت

طراحی سایت فروشگاهی بای دینو

انواع مختلفی از زیورآلات در فروشگاه سایت بای‌دینو گنجانده شده تا کاربران با هر سلیقه‌ای، محدودیتی در انتخاب و خرید نداشته باشند و در قیمت‌گذاری اجناس تمامی اقشار جامعه در نظر گرفته شده تا طیف وسیعی از کاربران توانایی خرید از سایت بای‌دینو را داشته باشند.

20/10/2020
فروشگاه آترین کالا طراحی شده توسط چالاک سافت
چالاک سافت

طراحی فروشگاه اینترنتی آترین کالا

فروشگاه اینترنتی آترین کالا فعالیت خود را در سال ۹۵ بر پایه شعار سهولت خرید دیجتیال آغاز نموده و همواره درصدد بوده تا به بزرگترین دغدغه ی امروزه ی کاربران و مشتریان که اطمینان از اصالت کالا، سهولت و آسانی در خرید اینترنتی است، پاسخ دهد. سهولت خرید دیجیتال تنها شعار نیست چرا که فروشگاه […]

08/04/2020
طراحی فروشگاه اینترنتی فیدار ابزار
چالاک سافت

طراحی فروشگاه اینترنتی فیدار ابزار

فیدار ابزار به عنوان تخصصی ترین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی ابزارهای صنعتی ، اندازه گیری دقیق، ابزار های تراشکاری و براده برداری ، بادی ، پنوماتیک ، جوش و برش ، ابزار آلات دستی ، ایمنی می باشد

08/04/2020
طراحی فروشگاه اینترنتی رنگ بازار
چالاک سافت

طراحی فروشگاه اینترنتی رنگ بازار

سامانه فروشگاه اینترنتی رنگ بازار، فرصت انتخاب و خرید از بین هزاران رنگ و صدها برند متنوع و معتبر تولیدکنندگان ایرانی و خارجی در حوزه رنگ آمیزی را برای شما فراهم ساخته است.

05/11/2019
چالاک سافت

طراحی سایت فروشگاهی الکتروپیک

در الکتروپیک ماموریت ما این است که شرکتی باشیم که الهام بخش خلاقیت و کنجکاوی باشد. فلسفه ما ساده است. روی یک چیز متمرکز شوید و بهترین باشید. ما از الکترونیک برای تحقق ایده ها استفاده می کنیم!

01/11/2019
witty.shop
چالاک سافت

طراحی سایت فروشگاهی ویتی

برای بیش از 15 سال، نیت خانوادگی ما طراحی و تولید روسری و شالهای با کیفیت بالا ، همراه با شور و شوق می باشد.در طراحی ویژگیهایی نظیر نوع طرح ، ترکیب رنگها به همراه سلایق و ذائقه مشتری را مد نظر قرار می دهیم.

01/11/2019
چالاک سافت

طراحی وب سایت فروشگاهی نارین گل

ما سعی نموده ایم با ایجاد فروشگاهی جذاب امکان تجربه لذت بخش خرید و استفاده از روغن های گیاهی اصل را برای شما فراهم آوریم.

01/11/2019
چالاک سافت

طراحی سایت فروشگاهی کافه ربات

هدف ما این است که الهام بخش خلاقیت و نوآوری باشیم. خلاقیت و نوآوری در همه عرصه ها؛ هم در ارائه محصولات و خدمات متمایز و منحصر به فرد و هم در ایجاد محیطی جذاب، شاداب و دوستانه برای کارکنان.

09/10/2019
چالاک سافت

طراحی فروشگاه اینترنتی مک بی بی

فروشگاه ما با تجربه 20 ساله در زمینه تهیه، توزیع و تولید کالاهای با کیفیت سیسمونی نوزاد همیشه درخدمت مشتریان محترم بوده است.

Call Now Buttonمشاوره رایگان