تغییر زبان ادمین پنل در مجنتو

بهترین حالت در استفاده از ادمین مجنتو، کار کردن با زبان انگلیسی هستش. ولی در صورتی که به اندازه کافی رو انگلیسی تسلط ندارید یا کارمندهای شما در استفاده از مجنتو با زبان انگلیسی مشکل دارند، می توانید با نگاه کردن به این تصاویر از آموزش مجنتو ۲ زبان سایت یا فروشگاه اینترنتی را از انگلیسی به فارسی تغییر بدید.

تغییر زبان پنل در مجنتو

مرحله اول تغییر زبان پنل در مجنتو : وارد ادمین پنل بشید . در قسمت بالا روی اسم یوزر خودتان کلیک کنید. در این عکس اسم یوزر من admin  هستش. تا منوی مربوطه باز بشه

تغییر زبان ادمین در مجنتو

تغییر زبان ادمین پنل

اکانت ادمین پنل

تغییر زبان ادمین پنل

مرحله دوم تغییر زبان ادمین پنل در مجنتو : مانند عکس روی حساب کاربری کلیک کنید تا وارد صفحه تنضیمات حساب کاربری شوید.در این صفحه میتوانید اطلاعات حساب خودتان را تغییر بدید. برای تغییر زبان ادمین پنل باید رابط محلی را روی فارسی ایران تنظیم کنید. دقت کنید برای ذخیره تنظیمات حتما باید رمز عبور فعلی را وارد کنید تا بتوانید تغییرات را ذخیره کنید.بعد از وارد کردن رمز عبور ذخیره حساب کاربری را بزنید.

مرحله سوم تغییر زبان ادمین پنل در مجنتو : برای نمایش تغییرات باید کش های مجنتو را پاک کنید. یک بار از ادمین مجنتو خارج شوید و سپس دوباره وارد بشید.

دقت کنید در صورتی که قبلا زبان فارسی را نصب نکرده باشید سایت با همون زبان انگلیسی نمایش داده خواهد شد. برای نصب زبان فارسی در مجنتو  هم میتوانید از پکیج فارسی ساز مجنتوی چالاک سافت استفاده کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی رایگان

همین الان برای دریافت مشاوره رایگان طراحی فروشگاه اینترنتی با مجنتو با شماره ذیل تماس حاصل نمایید. 28429522-021

فهرست مطالب

نوشته های مرتبط

رفع خطای This site can’t be reached

شاید همه ی شما هنگام ورود به سایت ها و استفاده از مرورگر گوگل کروم با خطای This site can’t be reached روبرو شده باشید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان