به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

طراحی سایت شخصی

هر روز به تعداد افرادی که از اینترنت به منظور مقایسه و یافتن سایت های شخصی دارای نمونه کار های قوی استفاده می کنند اضافه می شود. طراحی سایت شخصی و حضور در کنار سایر رقبا یکی از ملزومات تجارت در دنیای امروزی و نمایش توانایی ها و نمونه کارهای خود است. آگاهی چالاک سافت از روش های طراحی یک سایت شخصی و همچنین آشنایی با تمامی جنبه ها و چالش های این حوزه، این مجموعه را به انتخابی استراتژیک و بی مثال در طراحی وبسایت شخصی تبدیل کرده است. ما در چالاک سافت به پشتوانه تجربه 7 ساله طراحی وبسایت های حرفه ای شخصی و تحلیل کارشناسانه رفتار کاربران، شما را در صعودی کردن پیشرفت و کسب موفقیت در این زمینه همراهی می کنیم.

وب سایت واکنش گرا

وب سایت شخصی شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود.

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت شخصی شما رعایت شده است و به راحتی می‌تواند رتبه‌های بالای گوگل را کسب کند.

 

طراحی یک سایت شخصی با هویت

سایت شخصی شما باید هویت داشته باشد و طراحی آن باید نشان دهد که کسب و کارتان چه باورها و ارزش‌هایی دارد.

یک سایت شخصی نیازمند امکانات پیشرفته و کاملی جهت مدیریت صفحات، دسته بندی ها، نمونه کارها و توانایی های شما است، علاوه بر این شما برای رسیدن به موفقیت در این زمینه نیاز به یک مشاور و پشتیبان زبده خواهید داشت تا با راهنمایی های مناسب و سنجیده شما را در مسیر موفقیت نگه دارد. از این رو طراحی، ساخت و راه اندازی سایت شخصی نیاز به تخصص و تجربه بالا داشته و شما در اولین مرحله باید یک تیم حرفه ای و متعهد را برای پروژه خود انتخاب کنید

پنل مدیریت

شما به سادگی می‌توانید سایت شخصی خود را مدیریت کنید.

سرعت بالا

سایت شخصی شما ظرف چند ثانیه برای مخاطب لود خواهد شد.

امنیت قوی

تمامی نکات امنیتی در سایت شخصی شما رعایت می‌شود.

امکانات گسترده

تمام آنچه که یک سایت شخصی موفق نیاز دارد

سفارشی سازی

دارای قابلیت طراحی اختصاصی و سفارشی متناسب با برند شما

پشتیبانی و آموزش

آموزش می بینید و در مسیر موفقیت پشتیبانی می شوید

نیاز به پشتیبانی برای سایت شخصی خود دارید؟

داشتن یک سایت به روز و بدون مشکل نیازمند داشتن یک تیم پشتیبانی قوی می‌باشد.سایت های شخصی نیاز به پشتیبانی و رسیدگی دائمی دارند.

سایت شخصی خود را راه اندازی کنید

کسب و کار خانگی خود را همین امروز برپا کنید، اگر قصد ایجاد سایت شخصی خود را دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

    Call Now Buttonمشاوره رایگان
    سبد خرید