چالاک سافت
منو موبایل

چالاک سافت

طراحی فروشگاه اینترنتی در یزد

من می خواهم سایت فروشگاهی داشته باشم اما هیچ شرکتی برای طراحی سایت فروشگاهی در یزد نمی شناسم. شاید همه ما قبل از راه اندازی کسب و کار خود به صورت آنلاین به این سؤالات فکر کنیم. ساختن وب سایت کار سختی نیست.

همکاران ما می توانند تنها با یک تماس تلفنی به شما مشاوره دهند که چگونه بهترین و حرفه ای ترین وب سایت فروشگاهی در یزد یا سایر شهرها برای شما طراحی کنید. پس برای طراحی فروشگاه اینترنتی در یزد با ما همراه باشید.

تماس بگیرید 02128429522

در مسیر مدرن طراحی وب سایت فروشگاهی!

مانند هر اختراع انسانی دیگری، سال ها طول کشید تا ایده فروش مجازی در سراسر جهان شناخته شود. اولین خرید و فروش مجازی در سال 94 اتفاق افتاد. اولین فروش سفارش چند کتاب به صورت آنلاین بود. نیازهای امروز مردم را می توان در خرید اینترنتی مشاهده کرد.

اگر تجربه طولانی در زمینه های مختلف کسب و کار دارید، اکنون برای شما بهترین زمان است  وارد دنیای تجارت آنلاین شوید. هیچ زمانی بهتر از الان برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین وجود ندارد. در زمانی که رقبای قدرتمندتری هنوز وارد بازار نشده اند و فروش آنلاین در کشور ما به سرعت در حال رشد است. منطقه فروش بر اساس کالاها و خدمات ارائه شده تقسیم می شود. محصولات متفرقه مهم ترین دسته فروش آنلاین در وب سایت های خرده فروشی است. 

طراحی فروشگاه اینترنتی در یزد
طراحی فروشگاه اینترنتی در یزد

بهترین زمان برای شروع سفر به دنیای آنلاین همین امروز است، صرف نظر از اینکه چقدر با ایده طراحی یک وب سایت فروشگاهی آشنا هستید یا اینکه این کار را به تازگی شروع کرده اید. رشد فروش آنلاین خیره کننده است. اعدادی برای فروش سالانه بزرگترین خرده فروشان آنلاین وجود دارد که فکر می کنی غیر واقعی است. وقتی فروش فروشگاه های آنلاین کوچکتر و خرده فروشان آنلاین را بررسی می کنیم، این ارقام اهمیت بیشتری پیدا می کنند. باید اذعان کنیم که در فرهنگ امروزی، خرید اینترنتی به روشی رایج برای خرید تبدیل شده است.

تماس بگیرید 02128429522

مسیر خود را به فروشگاه آنلاین تغییر دهید.

حتی اگر تجربه قبلی در این زمینه نداشته باشید یا هیچ تخصص مدیریتی یا برنامه نویسی برای این مورد ندارید. جای نگرانی نیست چالاک سافت آماده است به شما برای طراحی سایت فروشگاهی در یزد و سایر شهرها و یا حتی کشورهای دیگر مشاوره دهد و یا سایت حرفه ای مورد نیازتان را برایتان طراحی کند.

مسیر خود را به فروشگاه آنلاین تغییر دهید.
مسیر خود را به فروشگاه آنلاین تغییر دهید.

در سطح جهانی، سه خرده فروش آنلاین برتر آمازون، علی بابا و eBay هستند. این سه خرده فروش بین المللی برجسته هستند و هر ماه بیش از 7 میلیارد بازدید از سراسر جهان دریافت می کنند. مجموع درآمد حاصل از این سه وب سایت معادل تولید ناخالص داخلی یک کشور در حال توسعه است. برند معروف دیجی کالا اکثریت بازار کشور ما را در اختیار دارد.

 

چرا به وب سایت فروشگاهی در یزد نیاز داریم؟

  • اکثر مردم بر این باورند که افزایش فروش بهترین استراتژی است. اما جلب اعتماد و ایجاد اعتبار هدف اصلی طراحی وب سایت فروشگاهی است.
  • بر اساس یک پیش بینی خوش بینانه، بیش از 2.1 میلیارد مصرف کننده در سال 2020 به صورت آنلاین خرید کرده اند. 
  • بیش از 80 درصد از کاربران اینترنت در سال 2019 گفتند که حداقل یک خرید آنلاین انجام داده اند.
  • 67 درصد از کاربران اینترنت حداقل یک برنامه خرید آنلاین دانلود کرده اند.
  • در قاره آسیا، 2021–2022، فروش آنلاین و استفاده از وب سایت فروشگاهی افزایش زیادی پیدا کرده است.

چرا به وب سایت فروشگاهی در یزد نیاز داریم؟

به همین دلیل، یک وب سایت فروشگاه مورد نیاز است.

ما در حال حاضر به یک وب سایت فروشگاهی نیاز داریم زیرا بازارهای سرد و فروشگاه های فیزیکی جای خود را به بازارهای آنلاین و فروشگاه های مجازی داده اند. ما به این پارامتر جذاب در دنیایی پر از شگفتی نیاز داریم که در آن افراد در هر سن، طرز فکر و سبک زندگی مسیر وجود مجازی را انتخاب کرده اند. و ما با این موج معاصر همراه خواهیم شد. آیا باید دقیقاً برنامه را دنبال کنیم؟

تماس بگیرید 02128429522

 

آیا می دانید کدام کسب و کارها بیشترین محصولات را به صورت آنلاین می فروشند؟

آمازون یک فروشگاه آنلاین است که مجموع فروش سالانه  اون از 20 فروشگاه برتر آمریکایی بیشتر است. آمازون به عنوان یک فروشنده کتاب آنلاین شروع به کار کرد و از آن زمان به بزرگترین کتابفروشی آنلاین روی کره زمین تبدیل شده است. البته محصولات زیادی در این فروشگاه موجود است.

آیا می دانید کدام کسب و کارها بیشترین محصولات را به صورت آنلاین می فروشند؟
آیا می دانید کدام کسب و کارها بیشترین محصولات را به صورت آنلاین می فروشند؟

بیشترین سهم در اقتصاد آنلاین آسیا از فروشگاه اینترنتی علی بابا بوده است. این فروشگاه در سال 1999 در چین تاسیس شد و امروزه این فروشگاه آنلاین به عنوان یکی از خرده فروشان بزرگ جهانی و یکی از بزرگترین فروشگاه های خرید آسیا به حساب می آید.

با این حال، یک فروشگاه آنلاین به نام EBAY میزبان بزرگترین حراجی جهان بود که در ابتدا از مجموعه ای از آب نبات شروع شد. این فروشگاه اینترنتی اولین بار در سال 95 معرفی شد، جالب است بدانید که بنیانگذار و رئیس این فروشگاه اینترنتی یک ایرانی است.

مراحل اولیه طراحی سایت فروشگاهی یزد  

برای مشاوره در مورد نحوه ایجاد یک وب سایت فروشگاهی حرفه ای ابتدا باید با یک شرکت طراحی سایت مشورت کنید.  نگرانی در مورد طراحی، پشتیبانی یا مشکلات وب سایت نداشته باشید زیرا همکاران ما به شما کمک می کنند تا بهترین وب سایت را با مناسبترین هزینه داشته باشید.

مراحل اولیه طراحی سایت فروشگاهی یزد  
مراحل اولیه طراحی سایت فروشگاهی یزد

مهم نیست در کجای ایران هستید در یزد، تهران، مشهد یا هر شهر دیگری یا حتی خارج از ایران، همکاران چالاک سافت آماده هستند تا با مناسب ترین هزینه یک وب سایت حرفه ای را برای شما طراحی کنند. برای طراحی فروشگاه اینترنتی در یزد مشورت در مورد کسب و کارتان فوراً با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید 02128429522

هزینه ساخت سایت فروشگاهی در یزد چقدر است؟

قیمت یک وب سایت فروشگاه اینترنتی می تواند بر اساس اندازه کسب و کار، تعداد درگاه های مورد نیاز و امکانات شما به طور کلی بر اساس هر مشتری تغییر کند. ساخت وب سایت فروشگاهی بین 6 تا 50 میلیون تومان هزینه دارد. شما نباید نگران باشید، زیرا مشاوران چالاک سافت می توانند بهترین خدمات را با مقرون به صرفه ترین قیمت به شما ارائه دهند. به خاطر داشته باشید که یک فروشگاه اینترنتی معمولی نه تنها در عرض سه ماه نتیجه خواهد داد، بلکه سود و فروش زیادی نیز به همراه خواهد داشت.

از زمانی که ویروس کرونا برای اولین بار ظاهر شد، خرید آنلاین بیشتر و بیشتر محبوب شده است، زیرا ایمن تر و سالم تر از خرده فروشی سنتی است. محبوبیت وب سایت ها نیز تا حد زیادی تحت تأثیر آسانی دسترسی به آنها در هر ساعت از شبانه روز است. مردم همیشه به دنبال چیزی هستند که نیاز دارند.

تنها با چند کلیک سریع از سوی مشتریان، شرکت شما رشد قابل توجهی را تجربه خواهد کرد و می توانید سود خود را افزایش دهید. لازم به ذکر است که وب سایت ها در طول زمان ارزش خود را حفظ کرده اند و هر روز اهمیت بیشتری پیدا می کنند. 

 

چرا باید برای طراحی فروشگاه اینترنتی در یزد چالاک سافت را انتخاب کنید؟

تیم جوان و با انگیزه چالاک سافت در کنار خود برندهای ایرانی را پرورش می دهند. طراحان وب و نرم افزار با تجربه در تیم ما هستند. به کمک یک تیم آگاه و با تجربه می تواند موانع را از بین ببرد، پیشرفت را تسهیل و زمان لازم برای تکمیل پروژه های برندسازی را کوتاه کند. ما از سوالات شما در هر زمان استقبال می کنیم.

تماس بگیرید 02128429522

طراحی سایت ریسپانسیو در یزد 

با پیشرفت چشمگیر ابزارهای ارتباطی در حوزه اینترنت و فناوری دیجیتال، امروزه دسترسی به وب سایت با استفاده از تمامی وسایل ارتباطی اعم از تلفن همراه، تبلت و لپ تاپ امکان پذیر است عبارت “طراحی وب سایت واکنش گرا” به این ایده اشاره دارد که سایت شما باید بر روی همه دستگاه ها از جمله لپ تاپ، تبلت و تلفن همراه کار کند و باید با در نظر گرفتن آن ایجاد شود.

طراحی سایت ریسپانسیو در یزد 
طراحی سایت ریسپانسیو در یزد

خدمات سئو سایت در یزد 

شرکت طراحی سایت چالاک سافت با داشتن تیمی از متخصصین با سالها تجربه در زمینه سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو آماده ارائه خدمات خود می باشد. خدمات مشتریان مانند افزایش بازدید از وب سایت در نتایج جستجو و افزایش فروش، و موارد دیگر. خدماتی که به اعتبار وب سایت آنها نزد گوگل و سایر موتورهای جستجو مرتبط است. اولین قدم در فرآیند سئو بهبود کدها و استانداردهای سئو است. گوگل پس از چند ماه ایندکس کردن صفحات را آغاز می کند و روش سئو نتایج جستجو را افزایش می دهد.

پشتیبانی فروشگاه اینترنتی در یزد

یک سال پشتیبانی رایگان توسط چالاک سافت برای تمام وب سایت هایی که ساخته اند ارائه می شود. متخصصان فنی ما هر گونه مشکلی که ممکن است در این مدت برای وب سایت ایجاد شود در سریع ترین زمان ممکن برطرف خواهند کرد.

لازم به ذکر است که پشتیبانی برای موفقیت پروژه های نرم افزاری و وب سایت بسیار مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد. گروه منتخب باید خود را به عنوان شریک تجاری مشتری ببیند و با هم کار کنند تا پروژه ها برای برآورده کردن نیازهای مشتری پیشرفت کنند.

پشتیبانی فروشگاه اینترنتی در یزد
پشتیبانی فروشگاه اینترنتی در یزد

قبل از انتخاب یک شرکت طراحی سایت معتبر، باید در مورد قصد خود برای ساخت یک وب سایت برای ورود به دنیای تجارت شفاف باشید. برای اینکه شرکت کار را تمام کند و هزینه را تعیین کند، باید جزئیات بیشتری را نیز ارائه دهید.

تماس بگیرید 02128429522

خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی در یزد

زمان آن رسیده است که استفاده از روش های فروش مرسوم را متوقف کنید و در عوض مخاطبان آنلاین را هدف قرار دهید. و فقط باید یک فروشگاه اینترنتی گسترده و متمرکز ایجاد کنید تا بتوانیم محصولات خود را به صورت آنلاین بفروشید. از هم اکنون، فروشگاه اصلی ترین، قابل اعتماد ترین و سریع ترین روش فروش محصولات شما به مشتریان خواهد بود.

چالاک سافت این را کاملاً درک می کند و ما دانش و تجربه لازم برای طراحی فروشگاه اینترنتی در یزد و سایر شهرها را داریم و می توانید با خیال راحت به ما اعتماد کنید.

مطالب مرتبط
طراحی فروشگاه اینترنتی در تبریز

طراحی فروشگاه اینترنتی در تبریز

برای برای طراحی فروشگاه اینترنتی در تبریز به کجا مراجعه کنم؟ می خواهم سایت فروشگاهی داشته باشم و نمی دانم […]

8 دقیقه مطالعه مشاهده
خرید اینترنتی

۵ مزیت خرید اینترنتی از فروشگاه های اینترنتی

چالاک سافت در این مقاله قصد دارد تا شما را با ۵ مزیت راه اندازی کسب کار اینترنتی برای خریداران […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده
فروشگاه اینترنتی

۷ مزیت داشتن فروشگاه اینترنتی برای صاحبان کسب و کار

اگر شما هم به فکر طراحی فروشگاه اینترنتی و یا در حال آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی هستید، در چالاک […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *