چالاک سافت
منو موبایل

چالاک سافت

مجنتو فارسی | پرشین مجنتو ⭐️چالاک سافت

مجنتو فارسی و پرشین مجنتو

مجنتو به دلیل کارایی و عملکرد بالا و بسیار قویی یکی از فروشگاه ساز های اینترنتی محبوب دنیا است. این فروشگاه ساز به صورت چند زبانه طراحی شده است، بطوریکه کاربران این فروشگاه ساز می توانند آنرا به صورت ۱۰۰ درصد ترجمه کنند. تیم چالاک سافت سعی کرده است این فروشگاه ساز را به زبان فارسی ترجمه کند. همچنین افزونه های مجنتو فارسی و قالب مجنتو فارسی توسط این تیم ارائه شده اند و شما می توانید از پرشین مجنتو و کار کردن با آن لذت ببرید.

مجنتو فارسی

اسکریپت فروشگاه ساز مجنتو فارسی

شاید دلیل اصلی اینکه مدیران فروشگاه های اینترنتی تمایلی به مهاجرت به سمت فروشگاه ساز مجنتو ندارند، فارسی نبودن این فروشگاه ساز و نبود ماژول، قالب و سرویس های درست و حسابی است. به طور مثال شما وقتی از ووکامرس استفاده می کنید حداقل چند سایت معتبر(راستچین، ژاکت و …) که افزونه های لازم و قالب های آن را ارائه می دهند موجود است و شما به راحتی می توانید نیازهای فروشگاه خودتون رو برطرف کنید. اما وقتی به مجنتو می رسیم واقعا سایت معتبری که این خدمات را ارائه دهد بسیار کم و انگشت شمار هستند.

تیم چالاک سافت این فرصت رو غنیمت شمرده و سعی کرده است با توجه به نیاز مشتریان مجنتو را فارسی کرده و همچنین ماژول  و قالب های مجنتو فارسی را منتشر کند. و شما به راحتی می توانید اسکریپت فروشگاهی مجنتو فارسی را در اختیار داشته باشید و خدمات خودتون رو بر اساس نیازهای یک مشتری ایرانی ارئه دهید.

در پرشین مجنتو شما قادر خواهید بود که با پنل مدیریت کاملا فارسی سازی شده کار کنید و در کارکردن با این قسمت دچار سردرگمی نشوید.

همچنین سعی شده است که قالب مجنتو پارسی و آموزش مجنتو به زبان فارسی در سایت چالاک سافت قرار بگیرند. در آموزش های مجنتو به زبان فارسی سعی شده است از قدم صفر یعنی دانلود و نصب مجنتو زبان پارسی تا نحوه کار با پنل مدیریت به صورت کامل آموزش داده شود.

طراحی سایت با مجنتو فارسی

مجنتو از زبان های مختلفی خصوصاً زبان فارسی پشتیبانی می کند و بسیاری از ماژول هایی که برای فارسی سازی آن لازم است مانند: تاریخ شمسی، درگاه پرداخت، ورود با شماره موبایل، فارسی سازی پنل ادمین، راستچین کردن پنل ادمین و ارسال پیامک وضعیت سفارش توسط تیم حرفه ای چالاک سافت تهیه شده است و شما نگرانی بابت این موضوع نخواهید داشت.

به صورت معمول نیازی به خرید ماژول نیست ولی در صورت نیاز، ماژول های رایگان زیادی وجود دارند که نیازهای شما را برطرف می کنند اما با مقایسه دو ماژول برای مجنتو و ووکامرس بیشتر وقت ها قیمت ماژول های مجنتو بیشتر است. (با توجه به ساختار مجنتو و نیاز به کدنویسی حرفه ای این مورد کاملا توجیه پذیر است). در ضمن اولین مارکت تخصصی ماژول، پوسته و سرویس­های مجنتو تحت عنوان مجنتو شاپ راه اندازی شده است و شما می توانید این موارد را از آنجا تهیه کنید.

طراحی فروشگاه اینترنتی

پنل مدیریت فروشگاه مجنتو فارسی

بطور پیش فرض پنل مدیریت یا همان ادمین پنل فروشگاه ساز مجنتو که در این قسمت شما می توانید مدیریت فروشگاه خود را انجام دهید به زبان انگلیسی است و شما برای اینکه بتوانید با این قسمت کار کنید باید به این زبان آشنایی داشته باشید. به همین دلیل شاید بسیاری از کاربران فارسی زبان با نصب این فروشگاه ساز از کار کردن با آن منصرف شوند و سراغ فروشگاه سازهای دیگری همچون ووکامرس و وردپرس بروند.

داشبورد مجنتو

اما تیم چالاک سافت با فارسی سازی پنل مدیریت مجنتو سعی کرده است این مشکل بزرگ را رفع کند تا کاربران فارسی زبان بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

داشبورد مجنتو فارسی پرشین مجنتو

افزونه های مجنتو فارسی | پرشین مجنتو

اگر شما تجربه کار با وردپرس را داشته باشید متوجه می شوید که یکسری افزونه های فارسی همچون لاگین یا ورود، تاریخ شمسی، درگاه های پرداخت و سرویس های پیامکی به زبان فارسی نوشته شده اند و کاربران ایرانی و فارسی زبان می توانند از این افزونه ها استفاده کنند و امکانات فروشگاه خود را افزایش دهند.

ماژول مجنتو فارسی

تیم چالاک سافت نیز سعی کرده است افزونه های فارسی مجنتو متناسب با نیاز فروشگاه های فارسی طراحی کند که هم از لحاظ امنیت و هم از لحاظ کارایی و کارکرد بدون مشکل باشند طوری که ماژول درگاه پرداخت زرین پال توسط تیم چالاک سافت نوشته شده است و در سایت زرین پال منتشر شده است. در ادامه لیست ماژول ها و افزونه های فارسی مجنتو را معرفی خواهیم کرد.

ماژول شهر و استان فارسی فروشگاه ساز مجنتو

یکی از پرکاربردترین افزونه‌هایی که برای مجنتو فارسی وجود دارد، افزونه استان‌های ایران است. با استفاده از این افزونه پرکاربرد می‌توانید لیست استان‌ها و شهرهای ایران را به فروشگاه خود اضافه کنید و در قسمت پنل ادمین و صفحه پرداخت و آدرس مشتری ها فروشگاه ساز مجنتوی خودتان از آن بهره ببرید.

ماژول درگاه ها پرداخت فروشگاه ساز مجنتو پارسی 

هر فروشگاهی که قرار است شما راه اندازی کنید بدون شک به یک درگاه پرداخت آنلاین نیاز دارید تا مشتری های شما برای خرید از شما و پرداخت از آن استفاده کنند. اگر شما از فروشگاه Magento استفاده می کنید نباید نگران این مورد باشید چون تیم چالاک سافت انواع افزونه های پرداخت آنلاین را برای این فروشگاه ساز با امنیت کامل طراحی کرده اند و شما می توانید از انها استفاده کنید. در ادامه لیست افرونه های درگاه های پرداخت برای پرشین مجنتو را معرفی خواهیم کرد.

طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی با بجیستو Bagisto

ماژول سرویس های پیامکی فارسی برای مجنتو

یکی دیگر از امکاناتی که بیشتر فروشگاه های فارسی از آن استفاده می کنند سرویس های پیامکی است بطوریکه مشتری ها می توانند با شماره موبایل خود ثبت نام و لاگین را انجام بدن یا بعد از هر خرید مراحل سفارش از طریق پیام کوتاه به مشتری ارسال می گردد. در تیم چالاک سافت میز ماژول های لاگین با موبایل و سرویس های پیامکی طراحی شده است که شما می توانید از آنها در فروشگاه مجنتو خود استفاده کنید.

آموزش فارسی مجنتو

آموزش مجنتو فارسی رایگان

اما از همه مهم تر یکی از خدماتی که تیم چالاک سافت سعی کرده است آن را به صورت کاملاً رایگان در اختیار کاربران خود قرار دهد قسمت آموزش های فارسی فروشگاه ساز مجنتو است که شما می توانید در این قسمت به جدیدترین آموزش های مجنتو به زبان فارسی دسترسی داشته باشید و دیگر بابت اینکه قادر نیستید با پنل مدیریت مجنتو کار کنید، نباشید. در آموزش های مجنتو فارسی سعی شده است که تمام مراحل آموزش از طریق تصاویر و ویدیو به کاربران آموزش داده شود. برای دسترسی سریع به آموزش های پرشین مجنتو می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

آموزش کار با ادمین پنل مجنتو به زبان فارس کاملا رایگان