انتشار نسخه ۲.۳.۴ مجنتو

انتشار نسخه ۲.۳.۴ مجنتو

با اعلام رسمی وبسایت مجنتو نسخه ۲.۳.۴ مجنتو منتشر شد. در این نسخه یک پچ امنیتی و ۲ ویژگی جدید به مجنتو اضافه شده است. در این نسخه پیچ امنیتی patch 2.3.3-p1 اعمال شده است.

انتشار نسخه ۲.۳.۴ مجنتو

انتشار نسخه ۲.۳.۴ مجنتو

انتشار نسخه ۲.۳.۴ مجنتو

قابلیت Adobe Stock Integration: قابلیت اینترگریت مجنتو با انبارداری شرکت ادوب، این بخش زیاد به درد ایرانی ها نمیخوره چون هم هزینه اش بالاست و هم در فروشگاه هایی با اسکیل بالا مورد استفاده قرار میگیرد. ما می خواهیم که در این بخش از اخبار مجنتو درباره نسخه ۲٫۳٫۴ بحث پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

قابلیت Chat powered by dotdigital: لایو چت یکی از بخش های فروشگاه آنلاین است که به شدت برای پشتیبانی سریع و ایجاد حس اعتماد توصیه می شود . در نسخه ۲.۳.۴ مجنتو، ماژول لایو چت dotdigital را هم اضافه کرده است.

با این قابلیت که نیازی به لایسنس  شرکت dotdigital برای ایجاد لایو چت ندارید. این ویژگی در کل خیلی خوبه، اگه رایگان بمونه اما دو مسئله اینجا مطرح میشه، یکی تحریم ایران روی dotdigital و یا برعکسش که خب ما این موارد را به صورت سایه ای روی کسب و کارهای اینترنتی به صورت همیشگی داریم.

پیشنهاد می کنم مقاله دانلود مجنتو را مشاهده کنید.

توصیه چالاک سافت این است که از چت های آنلاین ایرانی استفاده کنید. هم برای توسعه کسب و کار دوستان هم در صورتی که یکی از طرفین طرف دیگر رو تحریم کرد به مشکل نخوریم.

از طرفی هم درخواست هایی که به خارج از ایران میره گاهی بر اساس وضعیت کشور ممکنه باعث کند شدن سرعت فروشگاه بشه اما در کل از مجنتو ممنون هستیم که این قابلیت را اضافه کرده است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

Call Now Buttonمشاوره رایگان