باغ

نرم افزار حسابداری فروشگاهی چالاک

نرم افزار حسابداری چالاک متناسب با نیازمندی های یک فروشگاه از قبیل ثبت فروش کالا، آمار فروشگاه، تغییر و چاپ فاکتور خرید و فروش فروشگاه، انبارداری، ارسال پیام کوتاه، ثبت و مدیریت عملیات بانکی و همچنین امکانات کاربردی، ظاهری زیبا و منطبق با یک فروشگاه را ارائه می دهد.

ثبت خرید کالا

خرید های انجام شده از اشخاص حقیقی و حقوقی همراه با پرداخت های آنان در این بخش ثبت می گردند. میتوانید صورت حساب خرید را در بازه های زمانی دلخواه مشاهده و پرینت کنید

انبارداری و موجودی کالا

با ثبت خرید کالا تعداد آن به موجودی فروشگاه اضافه می شود و با قبت فاکتور های فروش از موجودی کالا کاسته می شود . در بخش موجودی کالا موجودی هر کدام از گروه های کالا قابل مشاده است و همچنین در هنگام فروش کالا می توانید موجودی هر قلم کالا را مشاهده کنید

ثبت فروش کالا، فروش سریع

در قابلیت منحصر به فرد فروش سریع نرم افزار حسابداری چالاک در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید فروش کالا را انجام دهید. همچنین به صورت فروش عادی نیز می توانید فروش کالا را انجام دهید. در هر زمان میتوانید لیست مشتریان بدهکار و مبلغ بدهکاری کل مشتریان را مشاهده کنید.

آمار فروشگاه

موجودی کالای فروشگاه در این بخش گنجانده شده است. در هنگام فروش کالا موجودی آن نمایش داده می شود در صورتی که تعداد وارد شده از موجوی بیشتر باشد پیغام هشدار کمبود کالا صادر می شود. درآمد حاصله از فروش کالا به صورت نمودار یک ساله نمایش داده می شود. همچنین امکان نمایش درآمد و فروش بصورت خلاصه در یک ماه نیز وجود دارد.

ارسال پیام کوتاه برای صورت حساب ها و مشتریان بدهکار

در هرلحظه می توانید صورت حساب مشتریان و مقدار بدهی آنها را از طریق ارسال پیام کوتاه یادآوری کنید. ارسال پیام کوتاه برای مشتریان بدهکار به این صورت است که از لیست مشتریان بدهکار، مشتریان مورد نظر را انتخاب میکند و ارسال پیام کوتاه را انجام می دهید. متن ارسال پیام کوتاه توسط کاربر تعیین می شود.

سیستم فروش چک به مشتریان

در نرم افزار حسابداری فروشگاهی امکاناتی فراهم شده است که بتوانید چک های دریافتی از مشتریان را برای پرداخت های خرید کالا به فروش برسانید. همچنین سیستم هشدار سررسید چک ها در نرم افزار پیاده سازی شده است که چک هایی که به موعد پاس شدن نزدیک می شوند اعلام می گردند. در صورتی که حتی نرم افزار درحال اجرا نباشد نیز این سررسید ها یادآوری می شوند.

انبار داری و کنترل ورود و خروج کالا

کنترل ورود و خروج کالا به صورت خودکار انجام می شود و مقدار کالا و تاریخ و نام شخص تحویل گیرنده در نرم افزار حسابداری فروشگاهی ثبت می شود. در این بخش در صورت وجود مغایرت بین موجودی انبار و نرم افزار تعداد آن قابل مشاهده است.

تعریف و دسته بندی کالا و انبارها

در نرم افزار فروشگاهی چالاک می توانید برای کالا ها دسته بندی و آنها را معرفی کنید. برای هر کالا می توانید یک واحد اصلی ویک واحد جزء تعریف کنید. همچنین می توانید به تعداد نامحدود انبار جهت انبارداری تعریف کنید.

10

بیش از 10ویژگی کاربردی نرم افزار مدیریت فروشگاه

سایر امکاناتی که برای خرید و فروش کالا در یک نرم افزار فروشگاهی لازم است

 • ثبت هزینه ها
 • درآمد های جانبی
 • بدهکاران و بستانکارن متفرقه
 • تهیه نسخه پشتیبان و بازگردانی آن
 • واریز و برداشت پول
 • تعریف انواع حسابها و کنترل ورود و خروج مبالغ هر حساب
 • ثبت چک های مدیر و مشتریان
 • نمایش درآمد و فروش بر حسب نمودار
 • نمایش سرمایه کالا
 • تعیین سررسید برای حساب مشتریان

تصاویری از محیط نرم افزار حسابداری فروشگاهی چالاک

نرم افزار حسابداری چالاک دارای محیط ساده و در عین حال زیبا و کاربرپسند است. شما به سادگی می توانید با قسمت های مختلف نرم افزار فروشگاهی چالاک کار کنید. در پایین تصاویری از محیط نرم افزار برای شما قرار داده شده است که با کلیک روی هر تصویر می توانید قسمت مورد نظر را مشاهده کنید.

هزینه خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی چالاک

هزینه خرید نسخه کامل نرم افزار حسابداری چالاک مبلغ 850,000 تومان می باشد.

پشتیبانی نرم افزار حسابداری چالاک

تیم پشتیبانی نرم افزار چالاک همه روزه از ساعت 9 الی 17 آماده پاسخگویی به مشکلات احتمالی شما کاربران گرامی است.​ پشتیبانی نرم افزار به سه روش تماس تلفنی، ارسال ایمیل و آموزش از راه دور انجام می گیرد.

ایمیل: chalakSoft@live.com
باغ یار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
  Call Now Buttonمشاوره رایگان
  سبد خرید