به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

طراحی سایت شرکتی

هر روز به تعداد افرادی که از اینترنت به منظور مقایسه و یافتن شرکت ها و ارائه دهندگان کالا و خدمات استفاده می کنند اضافه می شود. طراحی سایت شرکتی و حضور در کنار سایر رقبا یکی از ملزومات تجارت در دنیای امروزی است. آگاهی چالاک سافت از روش های طراحی یک سایت شرکتی و همچنین آشنایی با تمامی جنبه ها و چالش های کسب و کار، این مجموعه را به انتخابی استراتژیک و بی مثال در طراحی وبسایت شرکتی تبدیل کرده است. ما در چالاک سافت به پشتوانه تجربه 7 ساله طراحی وبسایت های حرفه ای شرکتی و تحلیل کارشناسانه رفتار کاربران، شما را در صعودی کردن پیشرفت و کسب موفقیت در این زمینه همراهی می کنیم.

وب سایت واکنش گرا

وب سایت شرکتی شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود.

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت شرکتی شما رعایت شده است و به راحتی می‌تواند رتبه‌های بالای گوگل را کسب کند.

 

طراحی یک سایت شرکتی با هویت

سایت شرکت شما باید هویت داشته باشد و طراحی آن باید نشان دهد که کسب و کارتان چه باورها و ارزش‌هایی دارد.

یک سایت شرکتی نیازمند امکانات پیشرفته و کاملی جهت مدیریت صفحات، دسته بندی ها، خدمات و مشتریان است، علاوه بر این شما برای رسیدن به موفقیت در این زمینه نیاز به یک مشاور و پشتیبان زبده خواهید داشت تا با راهنمایی های مناسب و سنجیده شما را در مسیر موفقیت نگه دارد. از این رو طراحی، ساخت و راه اندازی سایت شرکتی نیاز به تخصص و تجربه بالا داشته و شما در اولین مرحله باید یک تیم حرفه ای و متعهد را برای پروژه خود انتخاب کنید

پنل مدیریت

شما به سادگی می‌توانید سایت شرکتی خود را مدیریت کنید.

سرعت بالا

سایت شرکت شما ظرف چند ثانیه برای مخاطب لود خواهد شد.

امنیت قوی

تمامی نکات امنیتی در سایت شرکتی شما رعایت می‌شود.

امکانات گسترده

تمام آنچه که یک سایت شرکتی موفق نیاز دارد

سفارشی سازی

دارای قابلیت طراحی اختصاصی و سفارشی متناسب با برند شما

پشتیبانی و آموزش

آموزش می بینید و در مسیر موفقیت پشتیبانی می شوید

نیاز به پشتیبانی برای سایت شرکت خود دارید؟

داشتن یک سایت به روز و بدون مشکل نیازمند داشتن یک تیم پشتیبانی قوی می‌باشد. شرکت های بزرگ نیاز به پشتیبانی و رسیدگی دائمی دارند.

سایت شرکت خود را راه اندازی کنید

کسب و کار خانگی خود را همین امروز برپا کنید، اگر قصد ایجاد سایت شرکت خود را دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

    Call Now Buttonمشاوره رایگان
    سبد خرید