به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

طراحی سایت خبری

هر روز به تعداد افرادی که از اینترنت به منظور مقایسه و یافتن سایت های خبری تازه و به روز استفاده می کنند اضافه می شود. طراحی سایت خبری و حضور در کنار سایر رقبا یکی از ملزومات تجارت در دنیای امروزی است. آگاهی چالاک سافت از روش های طراحی یک سایت خبری و همچنین آشنایی با تمامی جنبه ها و چالش های این کسب و کار، این مجموعه را به انتخابی استراتژیک و بی مثال در طراحی وبسایت خبری تبدیل کرده است. ما در چالاک سافت به پشتوانه تجربه 7 ساله طراحی وبسایت های حرفه ای خبری و تحلیل کارشناسانه رفتار کاربران، شما را در صعودی کردن پیشرفت و کسب موفقیت در این زمینه همراهی می کنیم.

وب سایت واکنش گرا

وب سایت خبری شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود.

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت خبری شما رعایت شده است و به راحتی می‌تواند رتبه‌های بالای گوگل را کسب کند.

 

طراحی یک سایت خبری با هویت

سایت خبری شما باید هویت داشته باشد و طراحی آن باید نشان دهد که کسب و کارتان چه باورها و ارزش‌هایی دارد.

یک سایت خبری نیازمند امکانات پیشرفته و کاملی جهت مدیریت صفحات، دسته بندی ها، اخبار روز و کاربران است، علاوه بر این شما برای رسیدن به موفقیت در این زمینه نیاز به یک مشاور و پشتیبان زبده خواهید داشت تا با راهنمایی های مناسب و سنجیده شما را در مسیر موفقیت نگه دارد. از این رو طراحی، ساخت و راه اندازی سایت خبری نیاز به تخصص و تجربه بالا داشته و شما در اولین مرحله باید یک تیم حرفه ای و متعهد را برای پروژه خود انتخاب کنید

پنل مدیریت

شما به سادگی می‌توانید سایت خبری خود را مدیریت کنید.

سرعت بالا

سایت خبری شما ظرف چند ثانیه برای مخاطب لود خواهد شد.

امنیت قوی

تمامی نکات امنیتی در سایت خبری شما رعایت می‌شود.

امکانات گسترده

تمام آنچه که یک سایت خبری موفق نیاز دارد

سفارشی سازی

دارای قابلیت طراحی اختصاصی و سفارشی متناسب با برند شما

پشتیبانی و آموزش

آموزش می بینید و در مسیر موفقیت پشتیبانی می شوید

نیاز به پشتیبانی برای سایت خبری خود دارید؟

داشتن یک سایت به روز و بدون مشکل نیازمند داشتن یک تیم پشتیبانی قوی می‌باشد.سایت های خبری بزرگ نیاز به پشتیبانی و رسیدگی دائمی دارند.

سایت خبری خود را راه اندازی کنید

کسب و کار خانگی خود را همین امروز برپا کنید، اگر قصد ایجاد سایت خبری خود را دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

    Call Now Buttonمشاوره رایگان
    سبد خرید